09:30 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Reynders Nico - 35 ptn Trappeniers Stan - 35 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/5 |
09:30 |
DUBBEL HEREN 45 2 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Maeyer Jan - 40 ptn Vanmeldert Dieter - 50 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 10/7 |
09:30 |
DUBBEL JONGENS U13 4 (2 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Chaltin Kasper - 3 ptn Grossen Nathan - 3 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
10:00 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Borghgraef Marijke - 5 ptn Lescrauwaet Caroline - 5 ptn |
7/5 - 6/1 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Vienne Tina - 3 ptn Conard Wout - 5 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 10/7 |
10:30 |
DUBBEL MEISJES U11 3 (2 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoylaerts Roos - 5 ptn Massart Leonie - 3 ptn |
4/2 - 4/1 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jacobs Koen - 40 ptn Verschaeren Sacha - 20 ptn |
6/2 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Roussel Bruno - 5 ptn Vanhoegaerden Jean - 5 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
11:30 |
DUBBEL HEREN 45 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bamps Peter - 10 ptn Govaerts Patrick - 20 ptn |
6/2 - 6/4 |
12:00 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vandezande Annick - 5 ptn Van Neck Ilse - 10 ptn |
|
6/4 - 6/2 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meeus Liesl - 80 ptn Snoeijs Elias - 70 ptn |
|
7/6 (6) - 6/4 |
12:00 |
DUBBEL JONGENS U15 4 (6 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Knops Rune - 3 ptn Motton Bent - 3 ptn |
7/5 - 6/2 |
12:00 |
DUBBEL JONGENS U17 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coosemans Manu - 15 ptn Vanzeir Michiel - 10 ptn |
7/6 (3) - 6/4 |
12:00 |
DUBBEL MEISJES U13 4 (2 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Hoylaerts Roos - 2 ptn Sluyts Sien - 1 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boogers Isabel - 15 ptn Bottu Vera - 15 ptn |
6/1 - 6/4 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Delvaux Caroline - 25 ptn Roussel Bruno - 5 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Astrid - 3 ptn Raedschelders Bregtje - 5 ptn |
7/5 - 6/3 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (140 punten - 230 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Haelen Margo - 80 ptn Smets Pieter-Jan - 85 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Poot Aurelie - 10 ptn Poot Alexander - 40 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
14:00 |
DUBBEL JONGENS U11 3 (2 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Maeyer Tijl - 1 ptn Lammens Quinten - 1 ptn |
1/4 - 4/0 - 10/5 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandewyer Elke - 60 ptn Verbeeck Ellen - 55 ptn |
6/2 - 6/2 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 45 3 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Benne Christophe - 25 ptn Olemans Dries - 25 ptn |
|
3/6 - 6/1 - 10/8 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 45 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Pittomvils Luc - 5 ptn Vanautgaerden Filip - 10 ptn |
|
6/0 - 2/0 opgave |
15:00 |
DUBBEL MEISJES U13 3 (2 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Buntinx Eva - 1 ptn Winnen Janina - 5 ptn |
3/6 - 6/3 - 10/3 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schelfhout Luca - 60 ptn Soetaers Robin - 30 ptn |
6/3 - 4/6 - 10/7 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Maes Sylvie - 3 ptn Vereecke Yves - 5 ptn |
|
6/2 - 6/0 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Despeghel Aaron - 100 ptn Trappeniers Stan - 35 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 10/7 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoylaerts Sven - 20 ptn Vanuytrecht Dimitri - 10 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/4 |
16:30 |
DUBBEL U09 3 (2 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Caputo Elise - 1 ptn Van Hevele Marta - 2 ptn |
4/1 - 4/3 (2) |
18:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Aelvoet Caroline - 20 ptn Smets Anne-Lien - 30 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Barquin Ann - 20 ptn Jelu Kevin - 100 ptn |
6/1 - 6/1 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanbaelen Louise-Marie - 55 ptn Reynders Nico - 35 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
18:00 |
DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kinnaert Merlijn - 60 ptn Vanmeldert Dieter - 50 ptn |
6/2 - 6/1 |
18:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Blauwe Kris - 3 ptn Testelmans Dries - 3 ptn |
6/2 - 6/0 |
18:00 |
DUBBEL JONGENS U17 2 (6 punten - 50 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Al Masalma Mohammad - 5 ptn Dewil Jef - 45 ptn |
6/3 - 6/2 |
19:00 |
DUBBEL MEISJES U17 4 (6 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Lotte - 5 ptn Willems Liezl - 3 ptn |
|
4/6 - 6/4 - 10/5 |