Dagplanning van

  • Datum 18/06/2022 - 03/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 565
  • Week 26
  • Adres Oude Kuringerbaan 125
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Koninckx Vik - 9.6 (3 ptn)
Everaerts Axl - 9.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
08:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Meeusen Annelie - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Jeunen Torre - 9.7 (2 ptn)
4/2 - 4/0
09:00 ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Schodts Aurélie - 10 ptn
Filtjens Laura - 10 ptn 6/2 - 6/1
09:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vandeloo Pieter - 15 ptn
Tuyls Michael - 20 ptn 6/0 - 6/3
09:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Hermans Lionel - 11.1 (25 ptn)
Ivanov Nikolay - 11.1 (25 ptn) 4/0 - 4/0
09:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ringoet Jesse - 13.1 (25 ptn)
Timmers Ruben - 13.1 (25 ptn) 6/2 - 7/6 (3)
09:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Agterberg Max - 5 ptn
Naveau Miel - 10 ptn 6/2 - 4/6 - 7/6 (7)
09:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Follon Wies - 11.2 (20 ptn)
Winnaar
Smolders Sienna - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 4/0
09:45 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Reempts Maxim - 9.3 (15 ptn)
Cosemans Emma - 9.5 (5 ptn) 4/3 (7) - 4/3 (4)
09:45 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Bynens Charlotte - 11.7 (2 ptn)
Dresselaers Lize-Beau - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Leunen Leon - 13.6 (3 ptn)
Lantmeeters Zyan - 13.6 (3 ptn) 6/2 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ramaekers Jesse - 15 ptn
Gielen Jasper - 15 ptn
Winnaar
Santermans Larissa - 10 ptn
Bonneux Stijn - 20 ptn
6/2 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Craeghs Ann - 5 ptn
Pintelon Geert - 10 ptn
6/3 - 6/1
10:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandebroek Ann - 10 ptn
Winnaar
Peeters Christel - 10 ptn
6/3 - 6/4
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Lambrechts Jasper - 25 ptn
Winnaar
Swennen Louis - 25 ptn
2/6 - 7/5 - 6/2
10:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Swinnen Leila - 13.1 (25 ptn)
Van Dyck Margot - 13.3 (15 ptn) 2/6 - 6/4 - 6/1
10:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Oproy Lucie - 30 ptn
Geypens Jade - 30 ptn 6/2 - 2/6 - 6/4
11:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Synaeve Cedric - 9.1 (25 ptn)
Swinnen Nyla - 9.2 (20 ptn) 4/0 - 3/4 (6) - 4/2
11:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Jeunen Torre - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
Koninckx Vik - 9.6 (3 ptn)
4/3 (4) - 4/1
11:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Rousseau Sean - 11.7 (2 ptn)
Van Lee Mateo - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/0
12:00 DUBBEL JONGENS U13 4 (2 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Leunen Leon - 3 ptn
Vanbaelen Miro - 3 ptn
Mommen Jens - 2 ptn
Vroonen Felix - 2 ptn
6/1 - 6/0
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Reempts Maxim - 9.3 (15 ptn)
Tavernier Victoria - 9.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vlemmings Simon - 11.3 (15 ptn)
Peeters Arthur - 11.3 (15 ptn) 4/3 (2) - 4/2
12:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Gielis Vincent - 13.3 (15 ptn)
Ivanov Nikolay - 13.3 (15 ptn) 6/1 - 6/1
12:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vanschoenbeek Joppe - 60 ptn
Winnaar
Verelst Joshua - 45 ptn
6/2 - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Nelissen Charlotte - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Bynens Charlotte - 11.7 (2 ptn)
4/1 - 4/3 (4)
12:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Ballaer Lena - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Smolders Sienna - 13.3 (15 ptn)
6/4 - 6/2
12:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Joris Amber - 13.7 (2 ptn)
Jans Marie - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 6/1
13:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Mathe Michele - 20 ptn
Ulenaers Esther - 5 ptn
Helsen Evelien - 15 ptn
Maes Ils - 15 ptn
1/6 - 6/4 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bollen Niels - 40 ptn
Vaes Andreas - 10 ptn
Houbrechts Stevy - 5 ptn
Putzeys Steven - 30 ptn
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
LOTTO BELGIAN CIRCUIT Vanschoenbeek Maaike - 100 ptn nr. 86
Winnaar
Bex Eline - 100 ptn nr. 76
2/6 - 6/4 - 6/4
13:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Simons Jenthe - 10 ptn
Mendoza Soraya - 10 ptn 7/6 (3) - 2/6 - 6/3
15:00 DUBBEL JONGENS U13 2 (2 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Gielis Vincent - 15 ptn
Pintelon Fedde - 20 ptn
Winnaar
Swennen Louis - 20 ptn
Vanoppen Mathias - 10 ptn
6/1 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Stelten Elina - 10 ptn
Stevens Magali - 5 ptn 7/6 (2) - 5/7 - 7/6 (2)
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Volders Yannick - 70 ptn
Winnaar
Bidan Giorgio - 70 ptn
2/6 - 6/2 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Odeurs Cedric - 10 ptn
Govaerts Bert - 5 ptn 4/6 - 7/6 (6) - 6/1
16:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Digneffe Annelies - 35 ptn
Van Stappen Thomas - 15 ptn
Winnaar
Reekmans Amelie - 5 ptn
Brans Pascal - 45 ptn
6/4 - 6/3
16:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cools Geert - 15 ptn
Jacobs Steven - 5 ptn
Winnaar
Leduc Werner - 25 ptn
Vesters Karel - 5 ptn
7/5 - 7/6
16:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vulpe Anastasia - 35 ptn
Vanderheiden Kaatje - 50 ptn 7/6 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Lemmens Sam - 90 ptn
Vandebrouck Dries - 85 ptn 6/2 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
LOTTO BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Verboven Maxim - 105 ptn nr. 63
Cleeren Niels - 110 ptn nr. 41 5/5 opgave
19:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bleus Tom - 5 ptn
Pintelon Geert - 10 ptn
Humblet Nicky - 3 ptn
Moors Martijn - 3 ptn
1/6 - 6/2 - 10/8
19:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vanrutten Sante - 30 ptn
Trippaers Elke - 30 ptn 6/2 - 7/5