09:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Bogaert Louis - 9.8 (1 ptn) |
|
4/0 - 4/1 |
09:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Groen Nout - 9.4 (10 ptn) |
4/3 (5) - 4/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Walsh Alexander - 11.7 (2 ptn) |
|
4/1 - 4/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 4 (11.6 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Wang Louis - 11.3 (15 ptn) |
4/1 - 4/3 (3) |
09:30 |
ENKEL MEISJES U11 4 (11.6 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Naomi - 11.3 (15 ptn) |
1/4 - 4/1 - 4/2 |
10:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Borghijs Mats - 9.7 (2 ptn) |
|
2/4 - 4/1 - 4/2 |
10:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Mainzer Margaux - 9.6 (3 ptn) |
4/3 (4) - 0/4 - 4/1 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Mot Stephanie - 10 ptn Mees Thomas - 20 ptn |
|
4/6 - 6/3 - 10/5 |
11:00 |
ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Coppenolle Henri - 9.2 (20 ptn) |
4/0 - 4/0 |
11:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Destoop Charles - 9.5 (5 ptn) |
4/0 - 4/2 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
Van Werde Floris - 11.3 (15 ptn) |
|
4/1 - 4/0 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
Manso Rodrigues Emanuela - 11.3 (15 ptn) |
|
4/3 (3) - 4/1 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Demeure Isaline - 5 ptn Du Pre Werson Pauline - 10 ptn |
4/6 - 6/3 - 11/9 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Zajdman Olivier - 25 ptn Zusman Eder - 25 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pszeniczko Jules - 9.7 (2 ptn) |
4/2 - 4/1 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Shah Vivaan - 11.6 (3 ptn) |
|
4/1 - 4/0 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
Geerts Vincent - 13.2 (20 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Scherens Vincent - 13.4 (10 ptn) |
6/1 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
Mertens Lewis - 13.6 (3 ptn) |
|
4/6 - 6/4 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bloemen Leonor - 15 ptn Bogaerts Nina - 10 ptn |
7/5 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Der Wal Anastasia - 3 ptn Vanroy Anne - 5 ptn |
7/6 (5) - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Oeyen Carla - 10 ptn Borghijs Daan - 50 ptn |
6/3 - 7/5 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 1 (140 punten - 230 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssens Thomas - 100 ptn Klaassen Bjorn - 85 ptn |
6/2 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Mihaylov Daniel - 25 ptn |
|
4/6 - 6/3 - 7/5 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Van Werde Lola - 13.3 (15 ptn) |
|
5/7 - 6/3 - 6/1 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dept Gaelle - 50 ptn Van Leuven Melissa - 30 ptn |
|
7/6 (5) - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bolland Manou - 35 ptn Van Geenhoven Eileen - 25 ptn |
|
7/5 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Peuter Dimitri - 30 ptn De Peuter Matthias - 50 ptn |
6/3 - 6/4 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Blondeau Nicolas - 5 ptn De Winter Nicolas - 3 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Segers Alphons - 9.3 (15 ptn) |
4/1 - 4/2 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Weckx Arthur - 11.2 (20 ptn) |
4/2 - 4/2 |
15:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Craen Emmilou - 5 ptn |
6/2 - 6/1 |
16:00 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Botelberge Gustave - 13.4 (10 ptn) |
6/2 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Houtert Cathy - 30 ptn Loveniers Olivier - 70 ptn |
6/1 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Vocht Maite - 3 ptn Rutten Joppe - 3 ptn |
6/1 - 6/7 (4) - 10/5 |
17:00 |
ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Descamps Mathis - 45 ptn |
|
5/7 - 6/2 - 6/3 |