08:30 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Leirs Noa - 9.3 (15 ptn) |
4/0 - 4/3 (2) |
08:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Van Den Bossche Quinten - 9.7 (2 ptn) |
|
0/4 - 4/3 (4) - 4/2 |
08:30 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Wachter Levi - 11.4 (10 ptn) |
4/0 - 4/0 |
08:30 |
ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Creemers Bauke - 11.4 (10 ptn) |
4/0 - 1/4 - 4/2 |
09:45 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meurkens Wiebe - 9.3 (15 ptn) |
4/2 - 4/3 (1) |
09:45 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoydonkx Flore - 9.7 (2 ptn) |
4/1 - 4/1 |
11:15 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ferson Melissa - 15 ptn Saveleva Olga - 10 ptn |
|
6/4 - 3/6 - 11/9 |
11:15 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Leuzzi Stephanie - 5 ptn Otto Wesley - 10 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
11:15 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
El Hif Rani - 13.3 (15 ptn) |
6/3 - 1/6 - 6/2 |
11:15 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coolen Lars - 13.8 (1 ptn) |
6/2 - 7/5 |
12:45 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dexters Els - 45 ptn Vandeurzen Aline - 15 ptn |
|
6/2 - 6/0 |
12:45 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Leinders Lander - 5 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
12:45 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Nelis Leonie - 11.7 (2 ptn) |
1/4 - 4/2 - 4/1 |
12:45 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
De Hert Mikaëlla - 13.3 (15 ptn) |
|
6/1 - 6/2 |
14:15 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Daniels Dorien - 10 ptn Geerits Joke - 5 ptn |
6/3 - 6/3 |
14:15 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Hoeben Arno - 11.6 (3 ptn) |
|
4/2 - 4/2 |
14:15 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schippers Emiel - 30 ptn |
7/5 - 6/2 |
14:15 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Boonen Mirre - 11.7 (2 ptn) |
|
4/1 - 4/0 |
15:45 |
DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Loes - 70 ptn Samuels Rachel - 40 ptn |
3/6 - 6/4 - 10/7 |
15:45 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Martens Victor - 11.7 (2 ptn) |
4/1 - 3/4 (5) - 4/3 (6) |
15:45 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maes Rozelien - 13.6 (3 ptn) |
6/4 - 6/3 |
17:15 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bruyneel Celine - 10 ptn Van Audenhove Michel - 45 ptn |
|
7/6 (5) - 6/0 |
17:15 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bogaers Frank - 15 ptn Driesen Vital - 15 ptn |
6/3 - 3/6 - 10/5 |
17:15 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Schreurs Sigi - 20 ptn |
|
6/0 - 7/5 |
17:15 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Martens Marie - 10 ptn |
6/4 - 6/4 |
18:45 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Melotte Mieke - 3 ptn Siemons Dorien - 5 ptn |
6/3 - 7/5 |
18:45 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vrolix Silvy - 5 ptn Janssen Sven - 25 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
18:45 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Caers Tom - 40 ptn Swinnen Eric - 40 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
18:45 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cultiaux Svein - 5 ptn Oeyen Nick - 5 ptn |
6/4 - 7/5 |
20:15 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Fabry Luka - 65 ptn Vanzeir Tuur - 50 ptn |
6/0 - 6/7 (2) - 10/7 |
20:15 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Schouteden Kim - 3 ptn Engelen Pascal - 5 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
20:15 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lesire Andres - 20 ptn Nolmans Lars - 35 ptn |
3/6 - 6/2 - 10/7 |
20:15 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Claes Wim - 3 ptn Schreurs Toon - 3 ptn |
|
7/5 - 6/4 |