Dagplanning van

  • Datum 22/08/2022 - 28/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 52
  • Week 34
  • Adres Sportlaan 11
    1600 Sint-Pieters-Leeuw
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Du Rang Annick - P50
Du Rang Carole - P50
7/6 (8) - 6/2
10:30 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Beckham Sandy - P50
Degeyter Deborah - P50
6/4 - 4/6 - 12/10
10:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Daem Jacob - P100
Van De Gucht Dennis - P100
6/4 - 6/4
10:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Koster Sean - P100
Hulsmans Nicolas - P100
7/6 - 6/7 (10) - 10/7
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Legros Jean-Yves - P100
Santi Sébastien - P200
7/6 - 7/6
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Dewilde Benoit - P200
Leroy Kevin - P200
Dubois Michael - P200
Van der Borght Robin - P100
7/6 (0) - 7/6 (0)
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schoukens Michael - P100
Schoukens Yannick - P100
6/3 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Christiaens Pieter - P100
De Pauw Guido - P100
7/5 - 6/0
13:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dewilde Benoit - P200
Leroy Kevin - P200
6/4 - 2/6 - 10/4
13:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Laureys Tim - P100
Vasseur Kristof - P100
6/3 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dussen Nicolas - P100
Lecomte Patrick - P200
6/4 - 6/3
13:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Vos Joris - P200
Schauwers Jurgen - P200
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Deltenre Christophe - P100
Perez Martin - P200
7/6 - 6/0
16:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Clotteau Jacky - P200
Debrule Patrick - P100
6/1 - 7/5
18:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Leunens Erent - P300
Paulus Johan - P300
7/6 - 7/6
18:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Moortel Remco - P300
Develer Kane - P300
6/2 - 6/1
19:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Boeyckens Mathieu - P300
Boeyckens Maxim - P300
6/2 - 6/1
19:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Marcoen Mats - P300
Marcoen Nick - P300
Stroobants Lieven - P300
Van Der Hulst Sasha - P300
7/5 - 3/6 - 10/5