Dagplanning van

  • Datum 16/05/2022 - 22/05/2022
  • Aantal inschrijvingen 106
  • Week 20
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Marien Jente - P100
Marien Stef - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Janssens Robin - P100
Vrancken Niels - P100
6/3 - 6/2
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Permentier Dave - P100
Permentier Jonas - P100
6/1 - 6/1
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Loos Brecht - P100
Vanwetswinkel Gert-Jan - P100
6/2 - 6/1
11:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Guijo Gomez Jordi - P100
Louwet Steven - P100
6/2 - 6/3
11:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Robijn Steven - P100
Vanspauwen Jurgen - P100
7/6 (4) - 6/0
12:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Guijo-Nogales Junior - P100
Mouling Pieter - P100
6/2 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Appeltans Lorre - P200
Cultiaux Svein - P100
6/2 - 6/2
13:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hermans Pieter - P100
Michiels Jelle - P200
6/2 - 6/2
14:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bongiovanni Marco - P200
Vervoort Dries - P200
6/1 - 6/2
14:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Albert Jens - P200
Simons Michiel - P200
6/4 - 6/3
15:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Goyvaerts Kevin - P200
Torreele Jordy - P200
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Broux Timmy - P300
Schroeyen Gunther - P300
6/1 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Helsen Frank - P200
Verstappen Koen - P200
Winnaar
Mahieu Ylias - P300
Vos Jan - P300
6/2 - 6/3
16:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bochenek Jimmy - P300
Vandebosch Peter - P300
Winnaar
Janssen Tom - P300
Van Hoof Rob - P300
6/1 - 6/0
16:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Guijo-Nogales Junior - P100
Verbeemen Dries - P300
Winnaar
Nys Jacob - P300
Smets Enzo - P300
6/2 - 6/3
17:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Nys Jacob - P300
Smets Enzo - P300
Winnaar
Janssen Tom - P300
Van Hoof Rob - P300
6/4 - 5/7 - 10/4
17:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Mahieu Ylias - P300
Vos Jan - P300
6/4 - 6/0
18:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bikkembergs Jan - P300
Missotten Olivier - P300
Winnaar
Janssen Tom - P300
Van Hoof Rob - P300
6/4 - 6/0