Dagplanning van

  • Datum 16/05/2022 - 22/05/2022
  • Aantal inschrijvingen 35
  • Week 20
  • Adres Antwerpsesteenweg 9/11
    2350 Vosselaar
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Guns Jo - P50
Havermans Steffi - P100
6/2 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Antonissen Stefanie - P100
Bleijenbergh Stefanie - P100
6/4 - 7/5
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Loots Gunter - P100
Melis Senne - P100
De Maret Ian - P100
Van Hemelrijk Dirk - P100
4/6 - 6/1 - 10/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dijckmans Kristof - P100
Lefevre Bjorn - P100
6/1 - 6/0
10:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kelders Brenda - P100
Verbraeken Inge - P100
6/1 - 6/4
10:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Der Eycken Tinne - P100
Weygers Michèle - P50
6/4 - 6/4
10:45 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vermeiren Wendy - P300
Vermeiren Natan - P300
Winnaar
Peeters Ina - P300
Van Hoof Rob - P300
6/2 - 6/1
10:45 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Smeyers Britt - P200
Bellens Gunther - P300
6/4 - 6/4
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kaewpina Chatphol - P100
Leysen Sibe - P100
6/2 - 6/1
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Clerck David - P100
Janssens Luc - P100
6/4 - 6/4
11:30 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Verboven Saar - P300
Michielsens Yornt - P200
6/3 - 6/1
11:30 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Daems Katrien - P300
Geerts Senne - P300
Peeters Ina - P300
Van Hoof Rob - P300
6/4 - 7/5
11:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanderheyden Yenthel - P100
Vercamme Kevin - P100
6/3 - 6/3
11:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Loots Gunter - P100
Melis Senne - P100
6/3 - 6/3
12:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Grielen Silke - P100
Truyens Sanne - P100
6/7 (2) - 6/2 - 11/9
12:30 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Daems Katrien - P300
Geerts Senne - P300
Donckers Inge - P300
Vermeiren Kurt - P300
6/7 - 6/2 - 10/6
12:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Helsen Kélian - P100
Vleugels Ruben - P100
6/4 - 6/3