Dagplanning van

  • Datum 21/03/2022 - 27/03/2022
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 12
  • Adres Hoogkamerstraat 5
    9140 Temse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Nutte Kris - P100
De Nutte Wim - P100
D'hondt Cédric - P100
Van Sikkelerus Noah - P100
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Smet Arne - P100
Maes Gilles - P100
Hofman Jeroen - P100
Vermeir Steven - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berger Paul - P100
Van der Auwera Bart - P100
Winnaar
Maes Yorick - P100
Segers Nick - P100
7/6 - 7/6
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Huybrechts Daan - P100
Patel Samir - P100
7/6 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Symons Erik - P200
Van Ostade Jonathan - P300
Winnaar
De Smet Toon - P300
Goossens Tim - P300
4/6 - 7/5 - 10/4
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Smet Arne - P100
Maes Gilles - P100
Winnaar
Maes Yorick - P100
Segers Nick - P100
7/6 (73) - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Schoesitter Jordy - P300
De Schoesitter Nicky - P300
6/4 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Schuiteneer Senne - P100
Van Hemelryck Jonas - P100
Winnaar
De Nutte Kris - P100
De Nutte Wim - P100
7/5 - 2/6 - 10/5
12:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Dooren Dieter - P300
Van Laere Koen - P300
Winnaar
De Smet Toon - P300
Goossens Tim - P300
7/6 (71) - 0/6 - 10/8
12:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
De Nutte Kris - P100
De Nutte Wim - P100
Maes Yorick - P100
Segers Nick - P100
7/5 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peelman Jurgen - P200
Van Der Cruyssen Kurt - P200
6/3 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Witte Tom - P100
Verbelen Philip - P200
6/3 - 6/2
14:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 D'haese Alison - P100
Van der Eedt Annick - P50
Winnaar
Maenhaut Eva - P100
Mechant Hilde - P100
6/1 - 6/2
14:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cappaert Natalie - P100
Heirman Annelies - P100
6/2 - 6/0
14:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Chardome Ilya - P200
Verschueren Didier - P200
6/3 - 7/5
14:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De beule Kenny - P200
Mettepenningen Sven - P100
7/6 (73) - 7/6 (72)
15:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Maenhaut Eva - P100
Mechant Hilde - P100
6/1 - 6/2
15:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Maeyer Jeroen - P200
De Vlieger Lennert - P200
6/2 - 6/3
17:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Baete Mieke - P200
Raemdonck Sarah - P200
3/6 - 6/3 - 10/7
17:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Dendale Manon - P100
Van Kerckhove Vanessa - P200
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Cleenwerck Niels - P400
Laerte Fabian - P400
6/4 - 4/6 - 10/8
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Nuyttens Mathieu - P400
Van Belleghem Lonis - P400
6/4 - 6/1
18:15 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Pieters Morgane - P200
Van Bergen Lara - P200
6/4 - 6/3
18:15 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Van derBruggen Thibo - P400
Verplancke Ward - P300
7/6 (75) - 7/6 (74)