Dagplanning van

  • Datum 13/06/2022 - 19/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 93
  • Week 24
  • Adres Polbroek 62B
    9520 Sint-Lievens-Houtem
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fosse Cedric - P100
Van Waeyenberghe Brecht - P100
6/3 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Coppens Glen - P100
Sterlin Kevin - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De rouck Nils - P100
Smekens Tim - P100
7/5 - 7/5
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Raedt Colette - P50
Lauwaerts Maaike - P50
6/0 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Depessemier Ingrid - P50
Kint Eva - P50
6/4 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bauwens Femke - P50
De wolf Silke - P50
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Beelen Sylvie - P50
Matthijs Mieke - P50
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Pouleronde 3
CUPRA PADEL TOUR P400 Fort Frederik - P400
Van de Wynkele Stig - P400
9/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Bolle David - P200
De Bolle Joeri - P200
6/1 - 7/6 (2)
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Meyer Jonas - P200
D'hondt Jari - P200
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Bruecker Daan - P200
Van Caelenberg Bram - P200
6/3 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Impe Yannick - P400
Van Rensbergen Maxime - P500
6/2 - 2/6 - 14/12
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Isterdael Tom - P500
Van Wymeersch Tim - P500
6/4 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Pintelon Corinne - P50
Soleme Sara - P100
6/0 - 6/0
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Craecker Sylvie - P100
De Gusseme Valerie - P50
6/3 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Dedoncker Matthias - P400
Hellinckx Jarich - P400
6/3 - 6/3
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Brabandere Ann-Felice - P100
Van Den Bossche Franne - P100
5/7 - 7/6 (4) - 10/8
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Caeyman Jasmine - P100
Vanhaelen Elke - P100
6/4 - 7/6 (4)
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Dooremont Kjell - P400
Mannaert Kristof - P400
7/5 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Van Deynse Bart - P300
Vandriessche Tim - P400
7/6 (4) - 7/6 (2)