Dagplanning van

  • Datum 06/06/2022 - 12/06/2022
  • Aantal inschrijvingen 146
  • Week 23
  • Adres Franklin Rooseveltlaan 155
    8790 Waregem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Delestrée Jasper - P300
Temmerman Dirk - P300
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bruneel Jan - P300
Soenen Michael - P300
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Pessemier Cédric - P200
Lourette Jonas - P300
6/4 - 6/4
11:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Decadt Gauthier - P300
Houwen Pim - P300
Bruyneel Arne - P300
Callens Jurie - P300
6/3 - 6/2
11:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 D'Hollander Frederik - P300
Versyp Koen - P300
6/4 - 6/3
11:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Depraetere Jaan - P200
Verplancke Thomas - P300
6/4 - 6/4
11:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Desmedt Gregory - P300
Vanden Bussche Yves - P200
Winnaar
Caryn Bert - P300
De Witte Ben - P300
7/5 - 7/6
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Blancke Liesbet - P50
Deflo Eva - P50
6/2 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Mestdagh Eline - P50
Van Schuerbeek Ilse - P50
6/3 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Honore Gaelle - P50
Vyvey Elodie - P50
6/4 - 6/3
15:45 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van Kerrebroek Sylvie - P50
Van Tieghem Séverine - P50
6/3 - 6/2
15:45 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Ameye Evy - P50
Pype Annelien - P50
6/3 - 6/2
15:45 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cosijns Anissa - P50
Duym Febe - P50
6/3 - 6/2
15:45 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Mingolla Floor - P50
Vanluchene Marieke - P50
6/3 - 6/2
17:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Lamon Gloria - P200
Vanryckeghem Nikita - P100
6/1 - 6/1
17:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cardoen Annelies - P50
Van Genabet Marijke - P100
6/2 - 6/2
17:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Neve Lotte - P200
Van Doeselaer Christina - P100
Winnaar
Ketele Kaat - P100
Schaut Lore - P200
7/5 - 6/4
17:30 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Salens Caroline - P200
Sinnaeve Fran - P200
7/5 - 7/6