Dagplanning van

  • Datum 27/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 16 / 40
  • Week 30
  • Adres Baal 25
    3980 Tessenderlo
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:30 PADEL OPEN J/M U11 1 (P50 - P100)
Pouleronde 1
PADEL TOUR JUNIOR
Winnaar
Broux Brent - P100
Rowaert Lars - P100
Thys Laut - P100
Thys Lou - P100
6/0
13:30 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 1
PADEL TOUR JUNIOR
Winnaar
Duts Liam - P100
Thijs Lenn - P100
Huysmans Kylano - P100
Maes Xander - P100
6/5
13:30 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 1
PADEL TOUR JUNIOR
Winnaar
Cuyvers Sam - P100
Jacobs Mathis - P100
Theys Xander - P100
Van De Weyer Vic - P100
6/2
14:00 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 1
PADEL TOUR JUNIOR
Winnaar
Poot Emile - P100
Sneyers Jarne - P100
Sansen Jeff - P100
Smets Axel - P100
6/0
14:00 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 1
PADEL TOUR JUNIOR Cools Lars - P100
Dams Lukas - P100
6/1
14:30 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 1
PADEL TOUR JUNIOR Swinnen Mats - P100
Volders Thor - P100
6/5
14:30 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 2
PADEL TOUR JUNIOR Theys Xander - P100
Van De Weyer Vic - P100
6/2
15:00 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 2
PADEL TOUR JUNIOR Duts Liam - P100
Thijs Lenn - P100
Winnaar
Poot Emile - P100
Sneyers Jarne - P100
6/2
15:00 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 2
PADEL TOUR JUNIOR Somers Finn - P100
Somers Lloyd - P100
Winnaar
Cuyvers Sam - P100
Jacobs Mathis - P100
6/1
15:30 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 2
PADEL TOUR JUNIOR Swinnen Mats - P100
Volders Thor - P100
6/3
15:30 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 3
PADEL TOUR JUNIOR Somers Finn - P100
Somers Lloyd - P100
6/0
16:00 PADEL OPEN J/M U11 1 (P50 - P100)
Pouleronde 3
PADEL TOUR JUNIOR Thys Laut - P100
Thys Lou - P100
6/0
16:00 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 5
PADEL TOUR JUNIOR Swinnen Mats - P100
Volders Thor - P100
Winnaar
Poot Emile - P100
Sneyers Jarne - P100
6/2
16:00 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 3
PADEL TOUR JUNIOR
Winnaar
Cools Lars - P100
Dams Lukas - P100
Theys Xander - P100
Van De Weyer Vic - P100
6/2
16:30 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 3
PADEL TOUR JUNIOR De Roeck Siebe - P100
Simons Florian - P100
Winnaar
Duts Liam - P100
Thijs Lenn - P100
6/4
16:30 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 4
PADEL TOUR JUNIOR Cuyvers Sam - P100
Jacobs Mathis - P100
6/5
17:00 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 4
PADEL TOUR JUNIOR Sansen Jeff - P100
Smets Axel - P100
6/1
17:00 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 4
PADEL TOUR JUNIOR Somers Finn - P100
Somers Lloyd - P100
Winnaar
Cools Lars - P100
Dams Lukas - P100
6/0
17:30 PADEL OPEN J/M U13 1 (P50 - P100)
Pouleronde 2
PADEL TOUR JUNIOR
Winnaar
Sansen Jeff - P100
Smets Axel - P100
De Roeck Siebe - P100
Simons Florian - P100
6/0
17:30 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 5
PADEL TOUR JUNIOR Somers Finn - P100
Somers Lloyd - P100
6/0
18:00 PADEL OPEN J/M U11 1 (P50 - P100)
Pouleronde 5
PADEL TOUR JUNIOR Broux Brent - P100
Rowaert Lars - P100
6/4
18:00 PADEL OPEN J/M U15 1 (P50 - P100)
Pouleronde 5
PADEL TOUR JUNIOR Cools Lars - P100
Dams Lukas - P100
Winnaar
Cuyvers Sam - P100
Jacobs Mathis - P100
6/1