Dagplanning van

  • Datum 29/08/2022 - 04/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 93
  • Week 35
  • Adres Lindestraat 15
    2430 Laakdal
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Stroobant Filip - P300
Verbist Koen - P200
Winnaar
Sameys Steff - P300
Verwimp Rik - P300
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Belien Yves - P300
Simons Roel - P200
6/1 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Beyens Jan - P300
Henderickx Joris - P300
Winnaar
Meeus Dimitri - P300
Viaene Tom - P300
6/4 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Vandenbempt Maarten - P200
Vanuytrecht Kristof - P300
6/4 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Karremans Lola - P100
Lauwers June - P200
6/1 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Geirnaert Ilse - P200
Nijs Ann - P200
7/6 (2) - 6/7 (2) - 10/6
10:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Meeus Dimitri - P300
Viaene Tom - P300
5/7 - 6/3 - 10/8
10:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cuynen Frederik - P300
Segers Jelle - P200
Winnaar
Sameys Steff - P300
Verwimp Rik - P300
7/6 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vandecraen Lies - P200
Willems Britt - P200
Winnaar
Boussu Kristien - P200
Thys Nanou - P200
6/1 - 6/3
11:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cuppens Liesbeth - P200
Vanhoof Lynn - P200
6/4 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Sameys Steff - P300
Verwimp Rik - P300
0/6 - 6/4 - 10/5
12:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Boussu Kristien - P200
Thys Nanou - P200
6/2 - 2/6 - 10/6
12:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Maghuin Dominique - P50
Vreys Ellen - P50
6/2 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Helsen Kiara - P50
Hendrickx Linda - P50
1/6 - 6/0 - 10/4
13:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Claes Marissa - P50
Sels Sarah - P50
6/0 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Heylen Stefaan - P400
Vancamp Robby - P400
7/6 - 7/6
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Helsen Frank - P400
Smaers Filip - P400
7/6 - 7/6
14:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Castermans Stefanie - P50
Daemen Steffi - P50
7/6 - 0/6 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Huysmans Steven - P300
Meeus Angelo - P400
6/2 - 1/6 - 10/4
14:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Geerts Senne - P400
Vandermeer Yannick - P400
6/3 - 5/7 - 10/8
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Drieskens Michael - P400
Maes Nicolas - P400
5/7 - 6/4 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Helsen Jeroen - P100
Huveneers Joris - P100
6/3 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geukens Yvan - P100
Houtmeyers Paul - P100
7/6 - 6/4
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Symons Elke - P50
Verboven Nele - P100
6/4 - 6/4
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beckers Dorien - P100
Wolfs Charissa - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
16:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Goos Rohald - P100
Leysen Koen - P100
6/2 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ghoos Joris - P100
Vanwesemael Jonathan - P100
Winnaar
Cools Toon - P100
Marien Jente - P100
6/2 - 6/1
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Mallants Britt - P100
Verbruggen Diane - P100
4/6 - 6/2 - 10/8
17:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Keustermans Hannelore - P100
Thijs Jolien - P100
6/2 - 1/6 - 10/4
17:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Henderickx Leo - P100
Stoffelen Jens - P100
6/2 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cools Toon - P100
Marien Jente - P100
7/6 - 4/6 - 10/7
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bogaerts Ellen - P100
Pastuer Karolien - P100
6/7 - 6/3 - 10/7
18:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Munters Yves - P100
Pluymers Frederik - P100
6/3 - 6/2