Dagplanning van

  • Datum 25/08/2022 - 04/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 182 / 200
  • Week 35
  • Adres Schuitstraat 12
    9401 Pollare
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Arys Felien - 5 ptn
Asselman Sophie - 10 ptn
6/3 - 2/6 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hargot Patrick - 40 ptn
Leroy Andy - 45 ptn
Hargot Logan - 55 ptn
Reynebeau Lars - 35 ptn
6/0 - 6/1
09:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ginis Jens - 3 ptn
Goovaerts Lukas - 5 ptn
Langendries Paul - 3 ptn
Verpaelst Jeroen - 5 ptn
6/3 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Sadeleer Kaat - 15 ptn
Huijer Thalia - 35 ptn
Delahaye Silke - 15 ptn
De Vleeschouwer Wendy - 20 ptn
1/6 - 7/6 (6) - 10/7
11:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Arys Felien - 5 ptn
Asselman Sophie - 10 ptn
Herremans Els - 5 ptn
Vindevogel Carine - 5 ptn
6/1 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Bruyn Auke - 60 ptn
Laerte Fabian - 60 ptn
Claus Evelien - 75 ptn
Coenen Stefaan - 35 ptn
7/6 (6) - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ghijsels Jody - 70 ptn
Herregodts Christ - 20 ptn
Winnaar
De Groot Bo - 10 ptn
Heethem Koen - 75 ptn
6/2 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cruyeniers Margot - 5 ptn
De Saedeleer David - 55 ptn
Winnaar
Arys Felien - 5 ptn
Arys David - 50 ptn
6/2 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bruylant Willy - 5 ptn
Van Dalem Guy - 10 ptn
6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Larrea Sandrine - 3 ptn
Larrea Filip - 10 ptn
Winnaar
De Vriendt Marijke - 10 ptn
Rottiers Wim - 3 ptn
7/6 (3) - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Herremans Els - 5 ptn
D'haeseleer Neal - 3 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
15:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dumon Nico - 15 ptn
Pannis Gunther - 15 ptn
7/6 (3) - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Bruyn Auke - 60 ptn
Laerte Fabian - 60 ptn
Winnaar
Muylaert Lien - 15 ptn
De Decker Tim - 90 ptn
6/4 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Asselman Sophie - 10 ptn
Dedoncker Matthias - 15 ptn
Winnaar
Bury Nathalie - 5 ptn
Herregodts Christ - 20 ptn
6/7 (4) - 7/6 (5) - 10/3
17:00 DUBBEL HEREN 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Poelaert Benjamin - 65 ptn
Spruyt Bruno - 55 ptn
Arys David - 50 ptn
Brysse Jurgen - 50 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pieters Andy - 20 ptn
Pieters Viktor - 40 ptn
6/2 - 6/4
20:00 DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Smedt Louie - 95 ptn
Spruyt Bruno - 55 ptn
Winnaar
Goubert Matis - 75 ptn
Poelaert Benjamin - 65 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7