Dagplanning van

  • Datum 28/03/2022 - 03/04/2022
  • Aantal inschrijvingen 87
  • Week 13
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:15 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Langenaekens Tanee - P50
Smets Loes - P50
6/4 - 6/3
09:15 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Leirs Liesbeth - P50
Tutenel Tina - P50
7/5 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Appeltans Paulien - P50
Tourwe Chelsea - P50
5/7 - 6/4 - 10/4
10:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Lichter Kelly - P50
Nelissen Aline - P50
6/2 - 3/6 - 11/9
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Nagels Carlo - P100
Robijn Steven - P100
Baret Michel - P100
Vandermeulen Johan - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Beckers Cédric - P100
Vanleeuw Sven - P100
6/4 - 6/4
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Janssis Tom - P100
Moors Nick - P100
Winnaar
Deckers Tom - P100
Vandegaer Kris - P100
6/2 - 6/1
10:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Desard Dieter - P100
Vandenhove Rudy - P100
6/3 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Penders Annelies - P50
Van Coppenolle Ine - P50
6/0 - 7/5
11:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Permentier Dave - P100
Permentier Jonas - P100
Winnaar
Deckers Tom - P100
Vandegaer Kris - P100
6/0 - 6/2
11:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ottenburgs Kevin - P100
Rummens Kevin - P100
Winnaar
Nagels Carlo - P100
Robijn Steven - P100
7/5 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Dieu Bjorn - P200
Vandegaer Pieter - P300
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Broux Ignace - P200
Lox Koen - P300
L'Eglise Ken - P300
Raymaekers Matthias - P300
7/5 - 7/6
12:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Nagels Carlo - P100
Robijn Steven - P100
Winnaar
Deckers Tom - P100
Vandegaer Kris - P100
1/6 - 7/6 (4) - 12/10
12:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Claes Manu - P300
Maris Koen - P300
6/2 - 6/2
12:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Meuwis Arne - P300
Thywissen Alexander - P300
7/5 - 6/4
13:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Cantis Philip - P300
Knippenberg Maarten - P300
6/0 - 7/5
13:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Broux Ignace - P200
Lox Koen - P300
Pauls Marco - P300
Preuveneers Wim - P200
6/2 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hansen Steffen - P200
Mivis Maxim - P200
7/5 - 6/4
14:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Busscher Wesley - P200
Torreele Jordy - P200
6/4 - 6/4
14:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Broux Ignace - P200
Lox Koen - P300
2/6 - 6/3 - 10/3
14:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Rummens Kevin - P100
Vandereyken Ward - P200
6/0 - 7/6
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Gijbels Dirk - P200
Hendrickx Thomas - P200
6/1 - 6/4
16:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Smets Loes - P50
Nagels Carlo - P100
Alen Tamara - P100
Maes Dave - P100
6/4 - 6/3
16:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bogaerts Katrien - P50
Vanwetswinkel Senne - P100
6/4 - 6/4
16:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Peters Marc - P200
Van Stappen Gunter - P200
6/1 - 6/1
16:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bessemans Caroline - P100
Princen Vicky - P100
7/5 - 7/5
16:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vandermeeren Birthe - P50
Vandersmissen Brecht - P100
7/5 - 7/6
17:30 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Guelinckx Sarah - P100
Vanhove Jelle - P100
6/1 - 6/3
17:30 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Smets Loes - P50
Nagels Carlo - P100
Digneffe Annelies - P100
Cultiaux Svein - P100
7/5 - 2/6 - 10/7
18:30 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Smets Loes - P50
Nagels Carlo - P100
6/2 - 3/6 - 10/7