Dagplanning van

  • Datum 04/07/2022 - 10/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 128 / 128
  • Week 27
  • Adres Paddestraat 40
    9340 Lede
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Inghels Tom - P100
Verbeke Diego - P100
Holderbeke Gino - P100
Taeymans Stefaan - P100
7/5 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hoffelinck Jonas - P100
Mory Kristof - P100
7/5 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Callebaut Abel - P100
Callebaut Sam - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Neve Dave - P100
De Neve Dimitri - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bekker Jellen - P100
T'Joen Gregory - P100
6/2 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Somer Wim - P100
Van Weyenbergh Stefaan - P100
7/5 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bosman Kevin - P100
Vander Stricht Laurens - P100
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Wandel Chris - P100
Lippens Rene - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Inghels Tom - P100
Verbeke Diego - P100
De Muyter Frederik - P100
Van den Eede Bruno - P100
6/0 - 6/0
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Sterlin Kevin - P200
Wantens Lars - P200
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Der Elst Franky - P100
Van Impe Kyan - P100
7/5 - 7/6
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Hauwermeiren Tim - P100
Van Oudenhove Jovany - P200
7/5 - 7/6 (5)
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Gees Wouter - P200
Rooms Yarno - P200
7/5 - 7/6 (5)
11:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Landtsheer Jens - P200
De Meyer Jonas - P200
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Coussens Ruben - P200
De Coen Kim - P200
Van Acker Geert - P200
Van Oppens Timothy - P200
6/1 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Inghels Tom - P100
Verbeke Diego - P100
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Groof Sam - P200
Van Roy Denes - P200
De Henau Christophe - P200
Meylemans Jonas - P200
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Ruysseveldt Gianni - P100
Scholliers Glenn - P200
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Demeyer Daan - P200
Vanlerberghe Tom - P200
6/2 - 6/1
12:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Schrijver Kevin - P100
Lekime Robin - P100
6/2 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Groof Sam - P200
Van Roy Denes - P200
Coussens Ruben - P200
De Coen Kim - P200
6/0 - 6/0
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Clinckspoor Gwen - P200
De Pauw Jelle - P200
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Bolle Joeri - P200
Van Overwaelle Kristof - P200
6/2 - 6/1
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Ketelaere Jens - P200
Vander Kelen Bart - P200
6/2 - 6/1
13:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Meyer Steffe - P100
Deracourt Cédric - P100
6/4 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Petter Robin - P200
Vereertbrugghen Matteo - P200
6/2 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Groof Sam - P200
Van Roy Denes - P200
De Batselier Jorden - P200
Van Damme Johan - P200
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Hendrickx Jimmy - P300
Van Buggenhout Thomas - P300
6/1 - 6/0
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Janssens Bavo - P300
Janssens Haike - P200
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Moens Bart - P300
Poppe Lukas - P300
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Declercq Kamiel - P300
Van Biesen Jaimy - P300
Winnaar
De Ridder Elias - P300
Smet Jonas - P300
7/5 - 7/6 (5)
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Broeckhove Steffen - P200
Van Damme Joni - P200
Winnaar
De Groof Sam - P200
Van Roy Denes - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Blancquaert Jesse - P300
Van den Abeele Wout - P300
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bossaert Jan - P300
De Lange Glenn - P300
7/5 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Lettens Daan - P300
Vandevelde Jens - P300
Winnaar
Verstuyft Jo - P300
Winters Bart - P300
6/4 - 6/3
16:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Cooman Davy - P300
Goossens Kenny - P300
6/3 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Verstuyft Jo - P300
Winters Bart - P300
6/4 - 1/6 - 10/6
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Both Laurens - P300
Elaut Kevin - P300
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Ridder Elias - P300
Smet Jonas - P300
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Schrijver Domien - P300
Gys Joachim - P200
6/4 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Verstuyft Jo - P300
Winters Bart - P300
Forrez Dieter - P300
Van Snick Arne - P300
7/5 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Eeckhout Kjell - P300
Van Rossem Kris - P300
7/5 - 6/4