Dagplanning van

  • Datum 11/07/2022 - 17/07/2022
  • Aantal inschrijvingen 83
  • Week 28
  • Adres Kiezelweg 75
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Kelgtermans Siem - P200
Paepen Stijn - P200
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Hooreweghe Bert - P100
Ver Heyen Koen - P100
7/5 - 5/7 - 10/7
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanbroekhoven Stijn - P100
Van Dam Rob - P100
7/5 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Noukens Gerry - P200
Schildermans Kristof - P200
3/6 - 7/5 - 10/2
10:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Kennis Glenn - P200
Schroyen Ruben - P200
Winnaar
Buntinx Tom - P200
Menten Joris - P200
6/2 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Craenendonck Lieve - P100
Maes Benjamin - P100
6/1 - 6/1
12:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Pauwels Griet - P100
Persoons Raf - P100
Maes Staeci - P100
Dierckx Keanu - P100
6/4 - 6/4
13:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Verwimp Liesbeth - P100
Verrydt Rudy - P100
Winnaar
Pauwels Griet - P100
Persoons Raf - P100
6/1 - 6/4
13:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Graaf Sandra - P100
Jacobs Dennis - P100
6/4 - 6/1
14:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vancraywinkel Sara - P200
Vancraywinkel Sophie - P200
6/2 - 4/6 - 10/5
14:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Jansen Loesje - P200
Verdonck Evi - P200
6/3 - 7/5
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Moons Isabelle - P50
Vanmeert Nancy - P50
6/3 - 6/2
15:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Hermans Veronique - P50
Hooyberghs Sandy - P50
6/4 - 6/3
16:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geysen Anne - P50
Vereecke Kelly - P50
6/4 - 6/0
16:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Geudens Inge - P50
Verheye Rebekka - P50
7/6 (1) - 7/5
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Smeyers Britt - P200
Daems Eddy - P200
6/4 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Melis Anna - P200
Frederix Thomas - P100
6/2 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Verboven Ellen - P200
Geerts Michiel - P100
6/2 - 7/5
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cuyvers Yannick - P200
Meeus Dimitri - P300
Winnaar
Goos Rob - P300
Vos Sven - P300
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Hens Steven - P300
Jansegers Tom - P300
Bellens Gunther - P300
Van dingenen Kim - P300
6/4 - 7/6