Dagplanning van

  • Datum 31/08/2022 - 11/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 193 / 195
  • Week 36
  • Adres Koedreef 5
    9070 Destelbergen
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Crapé Odilia - 5 ptn
T'Jampens Renata - 5 ptn
7/5 - 6/1
10:00 DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Beule Nico - 40 ptn
Voet Kris - 20 ptn
7/5 - 3/6 - 10/5
12:00 DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cockx Karin - 5 ptn
Weynants Ilse - 75 ptn
7/6 (3) - 6/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bonne Kimberly - 55 ptn
Remerij Philippe - 5 ptn
Piens Rediet - 40 ptn
Verheyden Bernard - 15 ptn
6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dewinter Kimberly - 10 ptn
Hellebuyck Mireille - 5 ptn
7/5 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Daele Pauline - 10 ptn
Van Daele Dirk - 3 ptn
Winnaar
Wullaert Shana - 5 ptn
Blancke Tomas - 5 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Soenen Manu - 10 ptn
Yde Maxime - 20 ptn
De Prijcker Andries - 15 ptn
Van Eeckhout Rob - 5 ptn
6/4 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vernimmen Elvine - 45 ptn
De Roeck Sieben - 45 ptn
Oosterlinck Valerie - 35 ptn
Impens Lieven - 50 ptn
6/3 - 7/6 (3)
18:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Vereecken Luc - 5 ptn
Vervack Ides - 3 ptn
Fias Wim - 3 ptn
Wiels Wouter - 5 ptn
6/2 - 6/2
18:30 DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Maes Félice - 65 ptn
Steeman Nicolas - 80 ptn
Winnaar
Gerres Lissa - 55 ptn
Schalck Niels - 75 ptn
6/4 - 6/2
18:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verpeut Ann - 3 ptn
Morias Karl - 25 ptn
6/4 - 6/2
19:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Murre Anniek - 20 ptn
Murre Luca - 10 ptn
Vanparrys Ann - 15 ptn
Wullaert Shana - 5 ptn
7/6 (4) - 6/1
19:00 DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Carpentier Stefanie - 100 ptn
Kimpe Sander - 20 ptn
Zachraj Gosia - 65 ptn
Baetens Kevin - 50 ptn
6/0 - 7/5
19:30 DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gijsen Feije - 25 ptn
Tolpe Joke - 35 ptn
6/4 - 6/1
19:30 DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bonte Martin - 25 ptn
Kerremans Julian - 50 ptn
Winnaar
Impens Lieven - 50 ptn
Steppe Frederick - 40 ptn
2/6 - 6/3 - 10/8
21:00 DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Doeselaer Christina - 40 ptn
Weynants Ilse - 75 ptn
Winnaar
Epina Yulia - 60 ptn
Vis Melanie - 55 ptn
5/7 - 6/3 - 10/6