09:30 |
DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Awouters Julie - 65 ptn Kleinpenning Sanne - 15 ptn |
6/1 - 6/2 |
09:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Rune - 65 ptn Allary Sander - 35 ptn |
|
6/0 - 2/6 - 10/5 |
09:30 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bosmans Jeroen - 5 ptn |
6/3 - 6/1 |
09:30 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vlemmings Jasper - 9.8 (1 ptn) |
4/0 - 4/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Bras Geraldes Aiden - 11.6 (3 ptn) |
|
4/0 - 4/1 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bullen Senne - 13.4 (10 ptn) |
6/2 - 7/5 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Ryck Manu - 30 ptn |
6/3 - 7/5 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Schreurs Sigi - 25 ptn |
|
2/6 - 6/3 - 6/4 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanaudenaerde Lisa - 5 ptn |
4/6 - 6/0 - 6/4 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meuwissen Sabina - 20 ptn Palmen Sonja - 30 ptn |
|
5/7 - 6/0 - 10/6 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Pareyns Heidi - 15 ptn Simons Krista - 10 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 10/6 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Feyen Niels - 5 ptn Knoops Ben - 3 ptn |
|
2/6 - 7/5 - 10/5 |
11:00 |
ENKEL DAMES 2 (65 - 85) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cornelissen An - 75 ptn |
7/5 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geebelen Jo - 45 ptn |
6/2 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Scheepers Guy - 40 ptn |
6/0 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hendrickx Mil - 9.5 (5 ptn) |
4/2 - 4/0 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Zontrop Sam - 5 ptn |
5/7 - 7/5 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nelis Leonie - 11.4 (10 ptn) |
4/0 - 4/1 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Beuls Katrien - 5 ptn Van Mele Nathalie - 5 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Eerdekens Leen - 3 ptn Prevot Desiree - 3 ptn |
6/1 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bemelmans Ragna - 5 ptn Craenen Brecht - 3 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ferson Kurt - 20 ptn Goiris Steven - 65 ptn |
|
7/5 - 7/5 |
12:30 |
ENKEL DAMES 3 (35 - 60) Finale Hoofdtabel |
|
|
Henkens Lies - 35 ptn |
6/3 - 6/4 |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Pergens Phillip - 25 ptn |
|
7/6 (8) - 6/1 |
12:30 |
ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Rouffa Ronny - 10 ptn |
|
7/6 (3) - 6/0 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanbaelen Miro - 13.6 (3 ptn) |
6/1 - 6/3 |
12:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Meeuwissen Emma - 11.6 (3 ptn) |
|
4/0 - 4/0 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Massignani Sophie - 5 ptn Meyssen Gunther - 10 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Kaes Rens - 15 ptn Vreven Bjarni - 35 ptn |
|
6/4 - 7/5 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Grochowczak Dennis - 45 ptn Op de Locht Dries - 100 ptn |
3/6 - 7/5 - 10/5 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 8 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rouffa Jorn - 3 ptn Willems Niels - 5 ptn |
6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL DAMES 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanormelingen Sam - 20 ptn |
6/2 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geers Kirsten - 30 ptn |
3/6 - 6/2 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Coolen Vital - 5 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schreurs Liesa - 13.4 (10 ptn) |
6/1 - 6/0 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Scheepers Kim - 13.7 (2 ptn) |
6/4 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Henkens Lies - 35 ptn Schreurs Dieter - 40 ptn |
|
7/6 (4) - 3/6 - 12/10 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kragten Ellen - 15 ptn Geebelen Jo - 45 ptn |
3/6 - 6/1 - 10/7 |
15:30 |
ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dedroog Jolien - 5 ptn |
6/2 - 6/3 |
15:30 |
ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Steensels Nicole - 20 ptn |
5/7 - 6/1 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Jong Sigrid - 10 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
15:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lemmens Seppe - 25 ptn |
6/3 - 5/7 - 6/3 |
15:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Ferson Kurt - 15 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nelis Anneleen - 3 ptn Franssens Frank - 20 ptn |
6/2 - 6/2 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Desutter Tom - 5 ptn Engelen Pascal - 5 ptn |
|
4/6 - 6/4 - 12/10 |
17:00 |
ENKEL DAMES 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Cardeynaels Romy - 10 ptn |
|
6/4 - 3/6 - 7/6 (5) |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Habraken Dries - 85 ptn |
5/7 - 6/0 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vleeschouwers Thomas - 70 ptn |
6/1 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Grochowczak Dennis - 45 ptn |
|
6/1 - 7/5 |