Dagplanning van

  • Datum 21/03/2022 - 27/03/2022
  • Aantal inschrijvingen 81
  • Week 12
  • Adres 17 Esk. Licht Vliegwezenlaan 2
    2490 Balen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Marynissen Seppe - P200
Melis Senne - P100
Winnaar
Geudens Gert - P200
Meeus Angelo - P200
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Den Langenbergh Tom - P200
Vanopstal Bart - P200
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Essers Gert - P200
Van hoof Joren - P200
Bongiovanni Marco - P200
Vervoort Dries - P200
6/4 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Melotte Gunther - P200
Renckens Roel - P200
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hans Wouters - P100
Verachten Marijn - P100
6/0 - 6/0
09:45 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Frederickx Bram - P100
Luyten Johnny - P100
7/6 - 7/6
10:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ceustermans Ben - P100
Vanheyst Willem - P100
6/2 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Prinse Johan - P100
Schoofs Randy - P100
Schoofs Ben - P100
Wellens Siebe - P100
6/4 - 6/3
11:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Elsen Gunther - P100
Vandezande Günther - P100
6/1 - 6/1
11:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Hermans Pieter - P100
Kuyks Aroen - P100
Prinse Johan - P100
Schoofs Randy - P100
6/2 - 6/2
11:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Janssens Sammy - P100
Venicx Yoeri - P100
6/4 - 6/3
11:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Michielsens Yari - P100
Winters Frank - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Otzipka Ian - P300
Segers Sam - P300
Geudens Gert - P200
Maes Kevin - P200
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Joos Thomas - P300
Van dingenen Kim - P300
6/2 - 6/1
14:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Grauls Wim - P300
Thijs Yves - P300
Winnaar
Lariviere Jaan - P300
Nys Jacob - P300
6/1 - 6/1
14:30 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Mertens Robbe - P300
Moerkens Raf - P300
Bammens Geert - P300
Mikunda Bart - P300
6/4 - 6/3