Dagplanning van

  • Datum 25/10/2021 - 31/10/2021
  • Aantal inschrijvingen 183
  • Week 43
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Bellemans Sofie - P50
Van De Pontseele Jana - P50
6/0 - 6/0
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Alen Tamara - P50
Guelinckx Sarah - P50
6/2 - 6/1
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Ceulemans Nathalie - P50
Nulens Ellen - P50
6/3 - 6/2
09:30 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Baerts Valerie - P50
Henkens Nathalie - P50
6/4 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Beckers Niels - P200
Vandermaesen Tim - P200
6/1 - 6/1
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
De Geyter Bart - P200
Maris Koen - P200
Broux Timmy - P200
Schroeyen Gunther - P200
6/2 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Agten Manuel - P200
Meuwis Arne - P200
Gelders Niels - P200
Mateos Kristof - P200
6/3 - 6/3
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Sneyers Michelle - P50
Weyts Karo - P50
6/1 - 6/0
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Depaz Katrien - P50
Smeesters Tamara - P50
7/6 (7) - 7/6 (7)
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Cox Saskia - P50
Santermans Larissa - P50
6/2 - 6/2
10:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Guilliams Dorien - P50
Wijnants Heidi - P50
6/1 - 6/1
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Guijo-Nogales Junior - P100
Olislagers Stijn - P200
6/2 - 6/2
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Costermans Evert - P100
Van der Goten Arnout - P100
6/2 - 6/2
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Marck Matthias - P200
Mariens Max - P100
6/2 - 6/2
10:15 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Donne Manu - P200
Donné Maxime - P100
Winnaar
Cunen Jonas - P200
Truyers Jelle - P200
7/6 (5) - 7/6 (5)
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Dewit Ruth - P50
Vandueren Sofie - P50
6/0 - 6/0
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Buntinx Sarah - P50
Palmers Kristien - P50
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van Genechten Mieke - P50
Van Look Els - P50
6/0 - 6/0
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Gielen Jo - P200
Milants Paul - P200
Winnaar
De Geyter Bart - P200
Maris Koen - P200
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Agten Manuel - P200
Meuwis Arne - P200
6/1 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Cunen Jonas - P200
Truyers Jelle - P200
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bessemans Ifor - P100
Smets Brecht - P200
6/3 - 6/4
11:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Rochus Dorien - P50
Vangeel Jolien - P50
6/3 - 6/0
11:45 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Lemmens Sharon - P50
Meers Elke - P50
6/4 - 4/6 - 10/8
11:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Geyter Bart - P200
Maris Koen - P200
6/1 - 6/1
11:45 PADEL HEREN 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 D'ignazio Marco - P200
Martens Tom - P200
6/2 - 6/3
13:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Hella Ine - P200
Maes Eva - P200
Jansen Litte - P200
Vynckier Lien - P200
3/6 - 6/4 - 10/2
13:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bervoets Ellen - P200
de Vries Loes - P200
6/4 - 6/0
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cultiaux Svein - P100
Oeyen Nick - P100
6/1 - 6/1
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Huygen Bert - P100
Reynders Christophe - P100
6/3 - 6/3
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Fernandez Peralta Juan - P100
Lemmens Jochen - P100
6/2 - 6/1
13:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Poets Jef - P100
Ver Eecken Niele - P100
Winnaar
Grauls Wim - P100
Lemmens Karsten - P100
6/4 - 6/3
14:00 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Meekers Ruben - P500
Velaerts Matthias - P500
7/6 (5) - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berx Michiel - P100
Lemaire David - P100
6/2 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Alen Jurgen - P100
Demyttenaere Jonathan - P100
6/2 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Albert Jens - P100
Simons Michiel - P100
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meeusen Dries - P100
Meeusen MAts - P100
Winnaar
Sagovac Branco - P100
Vanluyd Rik - P100
7/6 (5) - 7/6 (5)
14:45 PADEL HEREN 3 (P300 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Karremans Kurt - P500
Lodewyckx Arne - P200
6/3 - 7/6 (4)
15:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Hella Ine - P200
Maes Eva - P200
Quintens Sanne - P200
Vanheusden Lisa - P200
7/6 (6) - 6/1
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Geenen Cedric - P100
Wilmaerts Jochen - P100
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Rompaey Alexander - P100
Willekens Pieter - P100
6/2 - 6/2
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Grauls Wim - P100
Lemmens Karsten - P100
6/3 - 6/3
15:30 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Sagovac Branco - P100
Vanluyd Rik - P100
6/4 - 6/3
16:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Paps Goele - P50
Vanbrabant Timmy - P100
6/1 - 6/1
16:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Swennen Greetje - P50
Oeyen Nick - P100
6/1 - 6/1
16:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Renders Daphne - P100
Huysmans Jento - P100
6/3 - 6/2
16:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dubois Alex - P100
Vanschoenwinkel Jan - P100
6/1 - 7/6 (7)
16:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bammens Geert - P100
Smeets Gerrit - P100
6/4 - 2/6 - 10/4
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bulen Evi - P50
Herckens Didier - P100
6/0 - 6/0
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kranzen Nele - P50
Senden Jan - P100
6/3 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Depaz Katrien - P50
Nijskens Ward - P100
6/3 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Dewinkeler Isabelle - P100
Deglinne Jan - P100
7/6 (1) - 7/6 (1)
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Gemis Andreas - P300
Poitevin Dimitri - P300
6/3 - 6/3
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Sande Brent - P100
Verlinden Lode - P100
6/4 - 6/4
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Goris Michael - P300
Van Happen Pieter - P200
6/3 - 6/3
17:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Gustin Sandrine - P100
Vanfroyenhoven Johan - P100
6/1 - 6/1
17:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Kimpen Dorien - P100
Vanopdenbosch Dominique - P100
6/1 - 6/0
17:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Palmers Debbie - P50
Dereze Sven - P100
6/2 - 6/3
17:45 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Herbruggen Els - P100
Haeldermans Jeroen - P100
6/3 - 6/3
17:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Lens Leander - P300
Wijgaerts Siemen - P300
7/6 (1) - 7/6 (1)
17:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Martens Vincent - P300
Wijnants Michiel - P300
6/3 - 6/4
17:45 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Donne Manu - P200
Picard Bruce - P300
7/6 (3) - 7/6 (3)
18:30 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Meynen Bernice - P100
Costermans Evert - P100
6/3 - 7/6 (3)
18:30 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Landeghem Paulien - P100
Fromont David - P100
7/6 (5) - 6/4
18:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Erkens Ruben - P300
Zeelmaekers Niels - P300
6/0 - 6/1
18:30 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Ceuppens Roel - P200
Schauwers Arne - P300
7/5 - 6/4
19:15 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanhoof Lynn - P100
Verlinden Lode - P100
7/5 - 6/4
19:15 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Cuypers Michael - P300
Sannen Jeroen - P300
7/5 - 7/5