Dagplanning van

  • Datum 25/10/2021 - 30/10/2021
  • Aantal inschrijvingen 89
  • Week 43
  • Adres Vesten 43
    9120 Beveren-Waas
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Goyvaerts Silke - P50
Van den Bosch Sofie - P50
6/3 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Maes Katrien - P50
Van De Voorde Isabelle - P50
6/2 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Coninck Julie - P50
Lampaert Lisa - P50
6/1 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Coolens Inge - P50
Meiresonne Katrien - P50
6/4 - 6/3
10:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Keulenaer Marijke - P50
Drieghe Erika - P50
6/1 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Cock Anneleen - P200
Ponnet Sander - P500
6/1 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Jacobs Nele - P500
Brijs Kristof - P300
6/4 - 6/4
11:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Goossens Keela - P50
Van Geit Sarah - P50
6/1 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 3 (P200 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Bonnarens Jana - P500
Heirwegh Staf - P500
6/1 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700
Winnaar
De Rouck Louis - P700
Ost Peter - P700
Bogaerts Bram - P700
Wyseure Thomas - P500
6/1 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Claes Bert - P700
Springael Jasper - P700
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Weehaege Maxime - P100
Zebbadi Mounir - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Op de Beeck Thomas - P100
Van den Brande Ronny - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bogaert Bram - P100
Vancompernolle Jonas - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Courtmans Jeffrey - P100
Van Rossem Kris - P100
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Huybreghts Nick - P100
Roef Dylan - P100
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Demeyer Izzy - P100
Van Den Houdt Maxim - P100
6/0 - 6/0
14:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700
Winnaar
De Rouck Louis - P700
Ost Peter - P700
Socorro Medina Julian - P700
Van Rompaey Tim - P700
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van den Bergh Ben - P100
Van Den Boogaert Benneth - P100
6/3 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Platteau Daan - P100
Vanhaesendonck Davy - P100
6/1 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Vos Steven - P100
Van Heck Joris - P100
6/4 - 6/4
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Berghmans Robin - P100
Van Haute Stijn - P100
6/4 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ribbens Dennis - P100
Van Campen Kristof - P100
6/2 - 6/1
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lopez Y Fueyo David - P100
Vanden Borre Ken - P100
6/0 - 6/0
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Rooms Bernard - P300
Thomas Arne - P300
Kuppens Koen - P300
Raskin Nick - P200
7/6 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Bree Lorenzo - P300
Vervaecke Dempsey - P100
Winnaar
Mc Whinnie Alan - P300
Mulia Tony - P300
7/6 - 7/6
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Block Bart - P300
Somers Bjorn - P300
6/4 - 6/4
16:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Kesselaers Jonas - P300
Van Happen Pieter - P200
6/3 - 6/2
16:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Schroyens Frederic - P100
Verstraete Frederik - P100
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van Damme Matisse - P300
Waeben Gert-Jan - P300
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Mc Whinnie Alan - P300
Mulia Tony - P300
Winnaar
Rooms Bernard - P300
Thomas Arne - P300
7/6 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Smolders Ilian - P100
Verstraeten Steven - P100
6/2 - 4/6 - 10/4
18:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Geit Sarah - P50
De Vos Steven - P100
6/3 - 6/2
18:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vanhauwaert Stephanie - P100
Vandeput Nico - P100
7/6 - 7/6 (7)
18:00 PADEL HEREN 4 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Rooms Bernard - P300
Thomas Arne - P300
Moonen Thomas - P300
Van Der Veken Yoni - P300
6/0 - 6/4
19:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Carnoy Annelies - P100
Van Driessche Jochen - P100
6/1 - 6/4
19:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Hantson Veronique - P100
Fouquart Willem - P100
6/4 - 7/6 (6)
20:00 PADEL GEMENGD 6 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Smet Nathalie - P100
Lason Filip - P100
6/3 - 6/1