Resultaten

Tourwe Chelsea
  • Lidnummer: 2166735
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: Deroost Ken
Week: 2022-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vranken Eva
Lucas Benjamin
P50
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/0
Peeters Julie
Didden Koen
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 31/10/2022 - 06/11/2022

Partner: Deroost Ken
Week: 2022-44
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cleeren Gregg
Opitek Sofie
P100
P50
poule A - 3 W 9/1
Opdenacker Roel
Hansen Kelly
P100
P50
poule A - 2 W 9/3
Dewil An
Kumpen Maarten
P50
P100
poule A - 1 W 9/1

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Deroost Ken
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gallo Alyssa
Imbriaco Fabio
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 1/6 - 7/5 - 10/7

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Deroost Ken
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Falagiarda Kristel
Quaden Jelmer
P50
P100
poule A - 3 W 9/3
Vandeborne Sara
Fonteyn Jurn
P50
P100
poule A - 2 W 9/4
Vermet Iona
Dekeyser Wouter
P100
P100
poule A - 1 V 9/1

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Biets Miette
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Deloddere Dominique
Fremau Katty
P100
P200
poule A - 3 V 9/4
Bidri Samira
Nijs Stephanie
P100
P100
poule A - 2 V 9/6
Van Lommel Anja
Whittingham Jill
P100
P200
poule A - 1 V 9/6

5011 ROYAL HASSELT YACHTING CLUB - 19/09/2022 - 25/09/2022

Partner: Biets Miette
Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Webers Rebecca
Dupont Elina
P100
P50
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/2
Loverix Tamara
Mertens Kathleen
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 6/1 - 5/7 - 12/10

5011 ROYAL HASSELT YACHTING CLUB - 19/09/2022 - 25/09/2022

Partner: Biets Miette
Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Willems Katrien
Mulleners Stephanie
P100
P100
poule C - 3 W 9/5
Habraken Ingrid
Noe Ann
P100
P100
poule C - 2 W 9/1
Appeltans Paulien
Dreesen Pauline
P100
P100
poule C - 1 W 9/7

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Dreesen Pauline
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jaemers Brenda
Masset Kato
P100
P100
Finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/2
Vossen Femke
Wagemans Marieka
P100
P50
1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4
Vanderheyden Birgit
Van Schap Kim
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/2

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Dreesen Pauline
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Jaemers Brenda
Masset Kato
P100
P100
poule A - 2 V 9/7
Theunissen Elise
Vanvuchelen Maxine
P100
P50
poule A - 1 W 9/1

5108 TC KATTEBERG BILZEN - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Biets Miette
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pollaris Marina
Raskin Angelique
P200
P100
poule B - 3 W 9/2
Thijs Kim
Vossen Silke
P200
P200
poule B - 2 V 9/1
Knapen Natalie
Ackermans Ines
P200
P200
poule B - 1 V 9/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Biets Miette
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Thijs Jolien
Keustermans Hannelore
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/1 - 0/6 - 10/6
Evens Kathleen
Claes Nathalie
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Biets Miette
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bollen Tine
Boven Lisse
P50
P100
poule A - 3 W 9/5
Vranken Heleen
Philippe Evie
P100
P100
poule A - 2 W 9/8
Eyckmans Ingrid
Nolmans Annigje
P100
P50
poule A - 1 W 9/1

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Deroost Ken
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandemeulebroucke Liv
Van Belle Vincent
P100
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Deroost Ken
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lochie Andy
Langen Melissa
P100
P50
poule A - 3 W 9/1
Loockx Helga
Plettinck Dominic
P50
P100
poule A - 2 W 9/2
Warners Aukje
Eyers Barry
P100
P100
poule A - 1 W 9/6

5050 T.C. WIMBLEDON - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Goddet Stefaan
Week: 2022-27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Stas Eva
Verjans Michael
P200
P200
poule A - 3 V 9/7
Sweron Leen
Thorez Janik
P200
P200
poule A - 2 V 9/3
Bammens Mele
Bynens Stijn
P200
P200
poule A - 1 V 9/3

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bollen Jolien
Senden Jan
P100
P100
1/8 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

5103 TENNISCENTRUM ALKEN - 20/06/2022 - 26/06/2022

Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nelissen Luc
Pollaris Marina
P100
P100
poule D - 3 W 9/4
Prinsen Tom
Bernaers Jolien
P100
P50
poule D - 2 W 9/1
Smeesters Tamara
Franssen Dirk
P100
P100
poule D - 1 V 9/8

5085 T.C. KOERSEL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Peeters Michelle
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cauwe Pierrette
De Broe Sarah
P50
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/3
Peeters Christel
Kindermans An
P100
P100
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3
Conjaerts Christa
Vanbuel Tamara
P100
P100
Finale Hoofdtabel W 6/3 - 2/6 - 11/9

5085 T.C. KOERSEL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Peeters Michelle
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandevelde Keisha
Clemens Daphne
P100
P50
poule A - 3 V 9/5
Ceulemans Nathalie
Smissen Lien
P100
P100
poule A - 2 W 9/4
Germeijs Laura
Lynen Evelyne
P100
P100
poule A - 1 V 9/8

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 02/12/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: TENNISCENTRUM ALKEN I / KTC RAPID WATERSCHEI B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pirson Rowan Cosemans Ingmar
Claesen Valerie
P100
P100
1/2 finale W 9/5
Biets Miette Schoevaers Deborah
Claesen Valerie
P100
P100
1/2 finale W 9/8 (4)

Cornet Padel Mixed Cup - 18/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: PADELCLUB MAASEIK VZW A / TENNISCENTRUM ALKEN I
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pirson Rowan Dirks Katleen
Janssen Danny
P100
P100
1/8 finale W 9/6
Dreesen Pauline Vandeninden Ine
Dirks Katleen
P100
P100
1/8 finale W 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. SMASH KERMT D / TENNISCENTRUM ALKEN F
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bernaers Jolien Vrancken Vanessa
Gaens Anouck
P300
P200
poule - 5 V 9/0
Poets Jef Gaens Anouck
Acciani Sylvio
P200
P200
poule - 5 V 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 11/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: TENNISCENTRUM ALKEN H / T.C. SMASH KERMT A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sneyers Yannick Nijs Evy
Vanderaerden Levi
P50
P100
poule - 5 W 9/0
Bernaers Jolien Hendrix Katrien
Nijs Evy
P50
P50
poule - 5 W 9/1

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: TENNISCENTRUM ALKEN F / T.C. WINTERSLAG E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Poets Jef Thijs Mitch
Beysen Ilse
P200
P50
poule - 4 W 9/2
Bax Tine Boonaerts Chloe
Beysen Ilse
P200
P50
poule - 4 W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 28/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: TC KATTEBERG BILZEN D / TENNISCENTRUM ALKEN I
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Pirson Rowan Loverix Tamara
Magdeleyns Kris
P100
P100
poule - 4 W 9/2
Dreesen Pauline Geeraerts Kelly
Raison Chiara
P200
P100
poule - 4 V 9/4

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: SPORTA HERK DE STAD T.C. D / TENNISCENTRUM ALKEN F
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Biets Miette Jooken Carolien
Bogaerts Katrien
P100
P100
poule - 3 W 9/4
Martens Vincent Jooken Carolien
Smeets Simon
P100
P300
poule - 3 W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: TENNISCENTRUM ALKEN F / KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Biets Miette Vanpol Nadia
Aerts Caroline
P50
P50
poule - 2 W 9/0
Martens Vincent Gobert Valerie
Dumont Jean-Marie
P50
P200
poule - 2 W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: TENNISCENTRUM ALKEN F / T.C. DRIEHOEVEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandermeeren Kurt Haldermans Niels
Papens Linda
P100
P100
poule - 1 V 9/8 (5)
Biets Miette Papens Linda
Haldermans Eline
P100
P200
poule - 1 W 9/8 (5)
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: