Resultaten

Quipor Kjell
  • Lidnummer: 0576745
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P400
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2197 Golden Point - 02/12/2022 - 04/12/2022

Partner: Popeye Ciryk
Week: 2022-48
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Vuyst Henk
Jaques Michiel
P400
P400
poule A - 3 V 9/8
Decadt Gauthier
Bourdeaud'hui Wesly
P300
P400
poule A - 2 V 9/4
Coulier Vincent
Dewachter Thibault
P400
P400
poule A - 1 W 9/3

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 19/09/2022 - 25/09/2022

Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Rous Thomas
De Prest Thibault
P300
P300
Finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4
Van Deynse Bart
Van Hulle Michiel
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2
Kerckaert Nick
Deputter Henri
P200
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4

2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - 19/09/2022 - 25/09/2022

Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schotte Jasper
Demey Bram
P300
P300
poule D - 1 W 9/2
Vermandele Thijs
Espeel Stef
P300
P300
poule D - 2 W 9/2
Wallaeys Bart
Litiere Ole
P300
P300
poule D - 3 W 9/2

2207 TODOS - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Heggerick Wim
Club: 2207 TODOS
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Taets Lars
Taets Nico
P200
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/4

2207 TODOS - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Heggerick Wim
Club: 2207 TODOS
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Deprez Maxime
Hagers Bram
P300
P300
poule B - 3 W 9/5
De Wispelaere Free
De Jonghe Guillaume
P200
P300
poule B - 2 W 9/6
Parmentier Alexander
De Muyt Thijs
P300
P300
poule B - 1 W 9/6

2207 TODOS - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Heggerick Wim
Club: 2207 TODOS
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandierendonck Guy
Beernaert Tom
P300
P200
poule B - 3 V 9/4
Declerck Lander
Versluys Jonas
P200
P300
poule B - 2 V 9/8
Wong Jia Yuh
Gheselle Sander
P300
P200
poule B - 1 W 9/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Weerbrouck Mike
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Salens Olivier
Bosschem Francis
P200
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3
Casteleyn Sven
Pape Thomas
P300
P300
1/8 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 18/07/2022 - 24/07/2022

Partner: Weerbrouck Mike
Week: 2022-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Constandt Wolfgang
Van den Branden Zen
P300
P300
poule E - 3 W 9/5
Incoul Dirk
Van Hulle Stijn
P300
P300
poule E - 2 W 9/2
Teerlynck Pieterjan
Lehouck Chris
P300
P200
poule E - 1 W 9/4

8143 T.C. FOR EVER - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: T'Kindt Katrien
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Vos Brecht
Taragola Lynn
P300
P300
poule A - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Fahy Eavan
Chakir Abderrahim
P200
P200
poule A - 3 V Walk-Over (gewettigd)

2195 PADEL CLUB VISION 21 - 20/06/2022 - 25/06/2022

Partner: Heggerick Wim
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van de Casteele Timo
Deriemaeker Tom
P300
P300
poule D - 3 V 9/5
Vandeputte Louis
Dierckens Nathan
P300
P300
poule D - 2 V 9/8
Deconinck Stijn
Dobbeleir Mathieu
P300
P200
poule D - 1 W 9/3

2197 Golden Point - 13/06/2022 - 19/06/2022

Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandeputte Thibaut
Laga Sandy
P100
P200
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1
Lootens Barbara
Weerbrouck Mike
P200
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/6 (1)
Puystiens RaÏsa
Vanbelle Anthony
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

2197 Golden Point - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Quipor Willy
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Tavernier Dennis
Mommerency Benediekt
P200
P200
poule D - 3 V 9/2
Stragier Kevin
Van Driessche Bram
P200
P100
poule D - 2 W 9/3
Tyberghien Ward
Staes Lucas
P200
P200
poule D - 1 V 9/3

2197 Golden Point - 13/06/2022 - 19/06/2022

Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Bille Inge
Geerts Rudy
P100
P200
poule B - 3 W 9/0
Vandeputte Thibaut
Laga Sandy
P100
P200
poule B - 2 V 9/6
Vandeweghe Sylvie
Vanderheydt Nils
P200
P100
poule B - 1 W 9/0

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Senior Cup - 19/11/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: T.C. KOKSIJDE B / Golden Point A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendaele Stephan Vandenbulcke Peter
Wydooghe Stephan
P300
P200
1/8 finale V 9/8 (1)
Vanderperre Nick Vandenbulcke Peter
Jonckheere Kris
P300
P100
1/8 finale V 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: ARENAL BRUGGE A / Golden Point A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Sinnaeve Stefanie De Rous Justine
Praat Kristof
P100
P100
poule - 5 W 9/8 (2)
Heggerick Wim Serryn Wouter
Praat Kristof
P300
P100
poule - 5 V 9/7

Cornet Padel Senior Cup - 29/10/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: TENNISVERENIGING LOPPEM B / Golden Point A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demeulemeester Bert Hoppe Jeffrey
Kyndt Kjell
P100
P100
poule - 4 W 9/0
Vanderperre Nick Vanhaecke Steven
Kyndt Kjell
P200
P100
poule - 4 W 9/3

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: K.G. WITTE BEER A / Golden Point A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heggerick Wim De Rous Thomas
Guilini Sebastien
P300
P200
poule - 3 W 9/6
T'Kindt Katrien De Rous Thomas
Denoyel Margot
P300
P100
poule - 3 W 9/2

Cornet Padel Senior Cup - 15/10/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: Golden Point A / T.C. KOKSIJDE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Demeulemeester Bert Geudens Fréderique
Boone Luc
P100
P200
poule - 3 W 9/5
Vanderperre Nick Geudens Fréderique
Libert Baudouin
P100
P300
poule - 3 W 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: Golden Point A / OSTEND TENNIS CLUB E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heggerick Wim Feys Olivier
Pauwels Xavier
P200
P100
poule - 2 W 9/0
T'Kindt Katrien Feys Olivier
Gouwy Nancy
P200
P100
poule - 2 W 9/0

Cornet Padel Senior Cup - 01/10/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A / Golden Point A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandendaele Stephan Deconinck Kevin
Theys Tanguy
P200
P200
poule - 2 W 9/7
Heggerick Wim Van Beneden Chris
Deconinck Kevin
P200
P200
poule - 2 W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A / Golden Point A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heggerick Wim Branders Bjorn
Delameillieure Geert
P200
P100
poule - 1 W 9/3
Sinnaeve Stefanie Branders Bjorn
De Cock Saskia
P200
P100
poule - 1 W 9/3

Cornet Padel Senior Cup - 17/09/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: Golden Point A / OSTEND TENNIS CLUB A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lapere Christophe Binnard Marc
Vereecke Jacques
P200
P100
poule - 1 W 9/5
Vandendaele Stephan Binnard Marc
Litiere Ole
P200
P300
poule - 1 V 9/5

Schweppes Padel Voorjaar - 18/06/2022

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: Golden Point B / TC RUMBEKE D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vandenauweele Jonathan Vandenabeele Kevin
Vandriessche Achille
P400
P200
Finale V 9/8 (4)
Verschoore Nicolas Vanneste David
Vandenabeele Kevin
P200
P400
Finale V 9/8 (6)
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: