Resultaten

Buttenaere Michael
  • Lidnummer: 2260908
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2010 T.K. DE BLAUWE REIGER - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Vens Peter
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Callant Pablo
van de Wiele Ramiro
P200
P200
poule D - 3 V 9/5
Ducat Christophe
Decloedt Alexis
P200
P200
poule D - 2 W 9/6
Timmerman Patrice
Vansuyt Cedric
P200
P200
poule D - 1 V 9/2

2185 T.C. AQUILA - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Spriet Fabrice
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Meersman Tim
Dewitte Dean
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 6/0

2185 T.C. AQUILA - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Lamsens Marlies
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schaut Lore
Vandevelde Dave
P200
P200
poule D - 3 V 9/2
Meiresonne Charlotte
Demets Rudy
P200
P100
poule D - 2 V 9/8
Fieuw Aude
Cappelle Davy
P200
P200
poule D - 1 V 9/4

2185 T.C. AQUILA - 22/08/2022 - 28/08/2022

Partner: Spriet Fabrice
Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Derycke Sven
Roegiest Robby
P100
P200
poule B - 3 W 9/7
Tanghe Bart
De Paepe Jan
P100
P200
poule B - 2 W 9/2
Moerman Bart
Van Colen Wim
P200
P200
poule B - 1 W 9/7

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Vens Peter
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Neirynck Nico
Azou Stijn
P200
P200
poule F - 3 V 9/4
Vandenbussche Steve
Legein Chris
P200
P100
poule F - 2 W 9/3
Monteyne Robin
Lingier Thybo
P200
P200
poule F - 1 V 9/8

2027 K.G. WITTE BEER - 15/08/2022 - 21/08/2022

Partner: Lamsens Marlies
Week: 2022-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Poorteman Sophie
Verstraete Jens
P100
P200
poule B - 1 V 9/1
Goubert Lennart
De Cuyper Camille
P100
P200
poule B - 3 V 9/4
Loose Julie
Vancoillie Kjell
P200
P100
poule B - 2 V 9/3

2110 T.C. BOSTERHOUT - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Spriet Fabrice
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanrolleghem Michiel
Faveere Gilles
P200
P200
poule D - 3 V 9/8
Devroe Kurt
Soenens Kurt
P100
P200
poule D - 2 W 9/2
Guilini Sebastien
Moust Frederick
P200
P200
poule D - 1 V 9/4

8005 KON. DEINZE T.C. - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Lamsens Marlies
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schuermans Nika
Bracke Benjamin
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 (4) - 6/7 (5) - 10/6

2053 T.C. KORTEMARK - 25/07/2022 - 31/07/2022

Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cools Robbert
Callens Ruben
P200
P100
poule A - 3 W 9/5
Vanhee Abraham
Vandepoele Nick
P200
P100
poule A - 2 V 9/7
Heindryckx Jeroen
D'hert Maarten
P200
P200
poule A - 1 V 9/6

8005 KON. DEINZE T.C. - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Lamsens Marlies
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decorte Sander
Maes Margaux
P100
P200
poule A - 3 W 9/7
Schepens Gunther
Vanhoutte Ann
P200
P100
poule A - 2 V 9/3
Demaret Leen
Claeys Steven
P200
P200
poule A - 1 W Walk-Over (gewettigd)

2185 T.C. AQUILA - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Laurens Delbaere
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hautekeete Gertjan
Van Colen Wim
P200
P200
poule D - 3 V 9/2
Glorieux Pascal
Herreman Herbert
P200
P200
poule D - 2 V 9/5
Castermans Michiel
Ballegeer Ruben
P200
P100
poule D - 1 V 9/5

2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Lamsens Marlies
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schaut Lore
Maes Thomas
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB - 04/07/2022 - 10/07/2022

Partner: Lamsens Marlies
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hoornaert Birgit
Tibergyn Roy
P200
P200
poule B - 3 V 9/5
Six Kim
Goethals Vanessa
P200
P200
poule B - 2 W 9/3
Vandamme Jurgen
Lamon Gloria
P200
P200
poule B - 1 W 9/6

2050 TC RUMBEKE - 27/06/2022 - 03/07/2022

Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Onsea Sanne
Vandenkerckhove Steven
P50
P100
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2
Dermaut Anouck
Blieck Sven
P50
P100
1/4 finale Hoofdtabel W Forfait (niet gewettigd)

2050 TC RUMBEKE - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Bodry Kevin
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanneste David
Cappelle Davy
P200
P100
poule D - 3 V 9/2
De Blauwe Mathieu
Gistelinck Dempsy
P200
P100
poule D - 2 V 9/6
De Mey Jeffrey
Van Walleghem Stijn
P200
P200
poule D - 1 V 9/6

2050 TC RUMBEKE - 27/06/2022 - 03/07/2022

Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Decock Mieke
Vandendriessche Pieter
P50
P100
poule A - 3 W 9/7
De Corte Simon
De Corte Lore
P100
P50
poule A - 2 W 9/5
Jonckheere Els
Verleye Geoffrey
P100
P100
poule A - 1 W 9/4

8076 T.C. 'T LOBBEKE - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Logghe Kathleen
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Huyghe Nina
De Smet Robin
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 5/7 - 6/3 - 10/2
De Roeck Steff
Catry Nathalie
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

8076 T.C. 'T LOBBEKE - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: Logghe Kathleen
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bontinck Tom
De Vrieze Lindsay
P200
P200
poule B - 3 W 9/8
Van Den Bossche Franne
Vandevenne Stephen
P100
P200
poule B - 2 W 9/2
Vanhoutte Ann
Boone Nico
P200
P200
poule B - 1 W 9/4

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 02/12/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: ARENAL BRUGGE C / T.C. AQUILA E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boussier Matice Vanoverberghe Lennart
Magry Bart
P200
P100
1/2 finale W 9/4
Ingelbrecht Lien Vanoverberghe Lennart
Langbeen Liesje
P200
P100
1/2 finale W 9/8 (7)

Cornet Padel Mixed Cup - 25/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. AQUILA E / T.C. VICHTE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ingelbrecht Lien Derammelaere Josefien
Vanhoutte Gunther
P100
P100
1/4 finale W 9/5
Boussier Matice Kerckhove Roy
Vanhoutte Gunther
P100
P100
1/4 finale W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 18/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. AQUILA E / TC RUMBEKE A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boussier Matice Mestdagh Koen
De Jonckheere Jeroen
P100
P100
1/8 finale W 9/3
Ingelbrecht Lien Slaets Mathieu
Denorme Lieselot
P100
P100
1/8 finale W 9/2

Cornet Padel Mixed Cup - 11/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. AQUILA E / ARENAL BRUGGE D
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boussier Matice Perseyn Stijn
Garmyn Benjamin
P100
P100
poule - 5 W 9/2
Ingelbrecht Lien Perseyn Stijn
Devaere Lieselot
P100
P50
poule - 5 W 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 28/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. EEKLO B / T.C. AQUILA E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boussier Matice Welvaert Mathis
Matthys Brent
P200
P100
poule - 4 W 9/8 (7)
Ingelbrecht Lien Welvaert Mathis
Bracke Eline
P200
P100
poule - 4 W 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 14/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A / T.C. AQUILA E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ingelbrecht Lien Pluvier Ben
Kimpe Valerie
P200
P50
poule - 3 V 9/7
Boussier Matice Vandendriessche Sam
Pluvier Ben
P100
P200
poule - 3 W 9/8 (4)

Cornet Padel Mixed Cup - 30/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. AQUILA E / T.C. LUDOVIEK B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bracke Yves Claeys Thibaut
Vander Plaetse Bert
P100
P100
poule - 2 V 9/3
Ingelbrecht Lien Claeys Thibaut
Gillespie Joy
P100
P50
poule - 2 W 9/1

Cornet Padel Mixed Cup - 16/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 4
Ontmoeting: T.C. DUINBERGEN A / T.C. AQUILA E
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Mil Sandy Blondeel Peter
Van Eeghem Isabelle
P100
P100
poule - 1 W 9/7
Bracke Yves Dutry Bruno
Degraeve Gino
P100
P100
poule - 1 W 9/8 (5)
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: