Resultaten

Vandenabeele David
  • Lidnummer: 2228548
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P400
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

8203 ACASA PADEL LAARNE - 03/10/2022 - 09/10/2022

Partner: Geldof Jennifer
Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Boel Laurent
Dhondt Magalie
P300
P300
poule A - 3 V 9/3
Boonaert Mattias
Waeterloos Sofie
P300
P300
poule A - 2 V 9/6
Blancke Pauline
Thierens Jelle
P200
P300
poule A - 1 V 9/4

8205 PADEL IDEGEM - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: De Nutte Kris
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vlassenbroek Pascal
Forrez Dieter
P300
P300
1/2 finale Hoofdtabel V 5/7 - 6/4 - 10/3
Goossens Kenny
De Backer Daan
P300
P300
1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/4

8205 PADEL IDEGEM - 29/08/2022 - 04/09/2022

Partner: De Nutte Kris
Week: 2022-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Schryver David
Cox Gregory
P300
P300
poule A - 3 W 9/6
Maes Olivier
Develer Kane
P300
P300
poule A - 2 W 9/7
Vissers Thomas
Lettens Daan
P300
P300
poule A - 1 V 9/8

8105 TC VELINA - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: De Cooman Davy
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Cooreman Gregory
Janssen Robbe
P300
P300
poule A - 3 V 9/6
De Schryver David
Van den steen Steven
P300
P300
poule A - 2 V 9/8
Delbecq Julien
Bastin Thibaut
P200
P300
poule A - 1 W 9/7

7133 BELL PADEL - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: De Cooman Davy
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ost Riken
Schoenmaekers Matthias
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/4
Ockerman Victor
Ravijts Arno
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 - 7/6
Bondroit Nico
Piens Olivier
P200
P200
1/8 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2

7133 BELL PADEL - 20/06/2022 - 26/06/2022

Partner: De Cooman Davy
Week: 2022-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Brandt Wim
Lefever Emmanuel
P100
P200
poule D - 3 W 9/4
Pynket Patrick
Van Mulders Pieter
P200
P200
poule D - 2 W 9/4
Van Op Den Bossche Geert
Baten Bart
P200
P100
poule D - 1 W 9/1

8195 LIVINUS PLANET - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: De Cooman Davy
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ost Riken
Wantens Lars
P200
P100
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

8195 LIVINUS PLANET - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: De Cooman Davy
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mory Kristof
Noens Jeffrey
P200
P100
poule B - 3 W 9/1
De Meyer Jonas
D'hondt Jari
P200
P200
poule B - 2 V 9/3
Moerman Bram
Greveraars Kristof
P200
P100
poule B - 1 W 9/1

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 04/12/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. HOF TER BURST C / PADEL 2020 C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Maesschalck Steven De Kempeneer Nick
Heyvaert Nick
P200
P200
1/2 finale W 9/7
Geldof Jennifer Smekens Margot
De Kempeneer Nick
P200
P200
1/2 finale V 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 27/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: T.C. WACHTEBEKE A / PADEL 2020 C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer Helderweirt Carmela
Lefevre Michiel
P100
P400
1/4 finale W 9/6

Cornet Padel Mixed Cup - 20/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADEL 2020 C / RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer Capiau Aurelie
De Both Laurens
P200
P300
1/8 finale W 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: TS KENTA D / PADEL 2020 C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer Baeyens Nora
Cornand Free
P200
P300
poule - 5 V 9/8 (4)

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADEL 2020 C / T.C. PLAYERS C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer De Backer Daan
Caeyman Jasmine
P300
P200
poule - 4 W 9/1

Cornet Padel Senior Cup - 29/10/2022

Reeks: PADEL OPEN 40 3
Ontmoeting: PADELCLUB PAQUITO A / PADEL 2020 B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goossens Kenny Lievens Raf
Roelandt Pieter
P200
P200
poule - 4 W 9/0
Van Den Broeck Kristof Van Keymolen Wim
Braem Kristof
P100
P200
poule - 4 W 9/4

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: IN.TERNATIONAL B / PADEL 2020 C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer Dassonville Chrystle
Desaegher Dimitri
P100
P300
poule - 3 W 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: PADEL 2020 C / Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer Schouppe Pascal
De Meyer Stefanie
P300
P200
poule - 2 W 9/3

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 3
Ontmoeting: BONAIR SPORT D / PADEL 2020 C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geldof Jennifer De Groot Serafine
De Winter Stijn
P200
P200
poule - 1 W 9/6

Schweppes Padel Voorjaar - 18/06/2022

Reeks: PADEL OPEN 200
Ontmoeting: SOLLENBEEMD T.C. HALLE C / PADEL 2020 A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Goossens Kenny Dupont Thomas
Smismans Robin
P300
P200
Finale W 9/8 (5)
Rollier Brian Pereira David
Gilis Alain
P100
P100
Finale V 9/1
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: