Resultaten

D'ignazio Marco
  • Lidnummer: 2215059
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P400
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

5035 TENKIE PARK - 17/10/2022 - 23/10/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-42
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Briers David
Nilis Willy
P400
P400
1/2 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/4
Cornelissen Simon
Stinissen Michiel
P400
P400
Finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/1

5035 TENKIE PARK - 17/10/2022 - 23/10/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-42
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Venderickx Edwin
Baens Jurgen
P300
P400
poule A - 3 W 9/3
Jageneau Julien
Tans Jeroen
P300
P300
poule A - 2 W 9/8
Snyders Christophe
Bammens Geert
P300
P300
poule A - 1 W 9/5

5098 PADELLEBOOGSKE - 03/10/2022 - 09/10/2022

Week: 2022-40
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hilven Bjorn
Franssen Willem
P400
P400
poule D - 3 V 9/5
Verdonck Lennert
Meuleneers Steve
P400
P300
poule D - 2 W 9/8
Schepers Pascal
Palmans Davy
P400
P400
poule D - 1 V 9/4

5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. - 19/09/2022 - 25/09/2022

Week: 2022-38
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Westhof Bert
Verboven Saar
P400
P300
poule A - 1 V 9/7
Bikkembergs Jan
Hella Ine
P400
P300
poule A - 3 V 9/4

5012 T.C. WINTERSLAG - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Goossens Jan 2
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Holtappels Christophe
Mahieu Ylias
P400
P400
1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

5052 T.C. ZELEM - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Kerckhoven Jori
Wendelen Sander
P400
P400
1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Palmans Davy
Lenders Bart
P400
P400
Finale Hoofdtabel V 6/2 - 4/6 - 10/6
Pluymers Pieter
Cypers Steven
P400
P400
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

5052 T.C. ZELEM - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geerts Senne
Boogmans Peter
P400
P400
poule D - 2 W 9/4
Vande Reyd Kristof
Claesen Tom
P300
P400
poule D - 3 W 9/5
Camps Maarten
Lens Leander
P400
P400
poule D - 1 W 9/8

5012 T.C. WINTERSLAG - 05/09/2022 - 11/09/2022

Partner: Goossens Jan 2
Week: 2022-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Liebens Joris
Beuls Stephen
P400
P100
poule C - 2 V 9/8
Vanderstappen Yvan
Vanderstappen Zian
P400
P400
poule C - 3 W 9/7
Broens Michael
Muyzers Marc
P400
P300
poule C - 1 W 9/1

5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER - 22/08/2022 - 28/08/2022

Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van In Sam
Snyers Jari
P300
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 4/6 - 11/9
Bernaerts Kris
Luys Joris
P400
P400
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Helsen Frank
Van Oproy Jolle
P400
P400
Finale Hoofdtabel V 7/6 (5) - 6/2

5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER - 22/08/2022 - 28/08/2022

Week: 2022-34
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Printemps Noah
Nauwelaerts Jaimie
P400
P400
poule B - 3 W 9/3
Helsen Frank
Van Oproy Jolle
P400
P400
poule B - 2 V 9/4
Haepers Nick
Govaerts Maarten
P300
P400
poule B - 1 W 9/7

7136 SOLTO - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Martens Tom
Club: 7136 SOLTO
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Wijnands Tom
L'Eglise Ken
P400
P400
1/2 finale Hoofdtabel V 6/4 - 6/3

7136 SOLTO - 08/08/2022 - 14/08/2022

Partner: Martens Tom
Club: 7136 SOLTO
Week: 2022-32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Borgers Karl
Wouters Kevin
P400
P300
poule A - 2 W 9/8
Demulder Jan
Theys Michel
P400
P300
poule A - 1 W 9/4

5052 T.C. ZELEM - 25/07/2022 - 31/07/2022

Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mertens Tijs
Heyrman Yenthel
P400
P300
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/2

5052 T.C. ZELEM - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Claes Dimitri
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanderzande Steven
Claes Koen
P400
P400
poule C - 2 W 9/5
Thys Philip
Verstraeten Dennis
P400
P400
poule C - 3 W 9/7
Camps Maarten
Vanhove Kristof
P400
P400
poule C - 1 V 9/7

5052 T.C. ZELEM - 25/07/2022 - 31/07/2022

Partner: Claes Dimitri
Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanhoudt Nick
Berben Levi
P400
P400
1/4 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/2

5052 T.C. ZELEM - 25/07/2022 - 31/07/2022

Week: 2022-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Aerts Bjorn
Aerts Imke
P400
P300
poule B - 2 W 9/7
Peeters Ina
Smets Rune
P300
P400
poule B - 1 V 9/5

5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bex Wim
Fransen Stijn
P300
P400
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/4
Mateos Kristof
Claes Dimitri
P300
P400
1/4 finale Hoofdtabel W 6/1 - 6/1

5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN - 11/07/2022 - 17/07/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-28
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Smolders Pieter-Jan
Meukens Nico
P400
P400
poule A - 3 W 9/3
Vandendijk Tom
Corneillie Juno
P300
P400
poule A - 2 W 9/4
Stoel Frederic
Geyskens Tom
P400
P400
poule A - 1 W 9/5

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mommen Stijn
Strijckers Bert
P400
P400
1/4 finale Hoofdtabel V 7/6 - 7/6

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 27/06/2022 - 03/07/2022

Partner: Broux Ignace
Week: 2022-26
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lambrichts Bram
Lambrichts Bjorn
P400
P300
poule C - 3 V 9/3
Wijshof Fabian
Piette Kristof
P400
P300
poule C - 2 W 9/7
Tielen Stefan
Briers David
P400
P400
poule C - 1 W 9/8

5029 T.C. MOL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Gerits Glen
Vromans Elke
P400
P200
poule B - 3 V 9/1
Peeters Ina
Cuyvers Steven
P300
P400
poule B - 2 V 9/5
Lintermans Jolien
Vandermeer Yannick
P300
P400
poule B - 1 V 9/7

5085 T.C. KOERSEL - 13/06/2022 - 19/06/2022

Partner: Vanhoudt Dave
Week: 2022-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Bulck Matthijs
Verloo Sam
P400
P400
poule B - 3 V 9/3
Schaeken Bram
Gelade Wouter
P400
P400
poule B - 2 V 9/4
Cucup Kristof
Boelanders Stijn
P300
P400
poule B - 1 V 9/3

Uitslagen Interclub

Cornet Padel Mixed Cup - 13/11/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B / DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vazquez Peralta Sandra Sobota Davina
Hermans Willem
P300
P300
poule - 5 W 9/5

Cornet Padel Mixed Cup - 30/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: KON. METALLIC T.C. A / KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Broux Ignace Michielsens Yornt
Melotte Gunther
P400
P300
poule - 4 W 9/3
Vazquez Peralta Sandra Michielsens Yornt
Baeten Sofie
P400
P500
poule - 4 V 9/6

Cornet Padel Mixed Cup - 16/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B / T.C. MOL C
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Broux Ignace Mertens Robbe
Daems Senne
P400
P400
poule - 3 W 9/8 (3)

Cornet Padel Mixed Cup - 02/10/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: PADELCLUB MAASEIK VZW B / KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Daniels Foeke Vastmans Valère
Meuleneers Steve
P200
P300
poule - 2 W 9/6
Vazquez Peralta Sandra Goyens Paulien
Meuleneers Steve
P300
P300
poule - 2 V 9/7

Cornet Padel Mixed Cup - 18/09/2022

Reeks: PADEL GEMENGD 2
Ontmoeting: K.T.C. MEULENBERG A / KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Broux Ignace Wuytens Marco
Rutten Bert
P300
P300
poule - 1 W 9/4
Vazquez Peralta Sandra Wuytens Marco
Peters Els
P300
P300
poule - 1 W 9/3
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar

  • Periode: