Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (G1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (G1)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW B (B2) 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B (B2)
2033 T.C. ROESELARE D (K1) (T) 0 0 34 2090 T.C. KOKSIJDE A (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2090 T.C. KOKSIJDE A (C2) (U) 6 6 54
2194 ARENAL BRUGGE D (E1) (T) 4 4 49 2194 ARENAL BRUGGE D (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2033 T.C. ROESELARE A (L2) (U) 2 2 33
2200 PADEL BRUGHIA A (I1) (T) 5 5 46 2200 PADEL BRUGHIA A (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C (M2) (U) 1 1 32
2157 T.C. DE MOTE B (A1) (T) 1 1 45 2194 ARENAL BRUGGE E (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2194 ARENAL BRUGGE E (J2) (U) 5 5 47
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D (D1) (T) 4 4 47 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (N2) (U) 2 2 36
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX H (H1) (T) 0 0 23 2031 T.C. ST-MICHIELS C (F2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2031 T.C. ST-MICHIELS C (F2) (U) 6 6 54
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (J1) (T) 6 6 54 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2031 T.C. ST-MICHIELS A (H2) (U) 0 0 13
2008 T.C. DUINBERGEN B (M1) (T) 3 3 49 2008 T.C. DUINBERGEN B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 F (K2) (U) 3 3 34
2040 T.C. OLYMPOS B (L1) (T) 6 6 54 2040 T.C. OLYMPOS B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX J (D2) (U) 0 0 28
2157 T.C. DE MOTE A (B1) (T) 6 6 54 2157 T.C. DE MOTE A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A2) (U) 0 0 19
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (C1) (T) 3 3 40 2194 ARENAL BRUGGE B (G2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2194 ARENAL BRUGGE B (G2) (U) 3 3 47
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (F1) (T) 2 2 34 2024 K.T.C. AZALEA B (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2024 K.T.C. AZALEA B (E2) (U) 4 4 51
2050 TC RUMBEKE D (N1)
2050 TC RUMBEKE D (N1)
2194 ARENAL BRUGGE A (I2)
2194 ARENAL BRUGGE A (I2)
8121 T.C. ZOTTEGEM A (AD1) 8121 T.C. ZOTTEGEM A (AD1)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (AF2) 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (AF2)
8033 DROPSHOT BERLARE B (AK1) 8033 DROPSHOT BERLARE B (AK1)
8183 PADEL 4U2 GENT D (AA2) 8183 PADEL 4U2 GENT D (AA2)
8197 MVP PADEL A (AC1) (T) 5 5 53 8197 MVP PADEL A (AC1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8159 T.C. ELEVEN E (AB2) (U) 1 1 29
8117 T.C. PLAYERS B (AI1) (T) 4 4 44 8117 T.C. PLAYERS B (AI1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8126 T.C. HOF TER BURST C (AL2) (U) 2 2 42
8121 T.C. ZOTTEGEM D (AE1) (T) 3 3 38 8121 T.C. ZOTTEGEM B (AH2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8121 T.C. ZOTTEGEM B (AH2) (U) 3 3 42
8192 BONAIR SPORT C (AG1) (T) 4 4 49 8192 BONAIR SPORT C (AG1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8033 DROPSHOT BERLARE A (AJ2) (U) 2 2 32
8188 AALST PADEL 2.0 A (AL1) (T) 5 5 49 8188 AALST PADEL 2.0 A (AL1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8126 T.C. HOF TER BURST E (AK2) (U) 1 1 34
7128 IN.TERNATIONAL C (AJ1) (T) 2 2 33 8159 T.C. ELEVEN F (AC2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8159 T.C. ELEVEN F (AC2) (U) 4 4 48
8010 GANTOISE E (AF1) (T) 3 3 38 8010 GANTOISE E (AF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8192 BONAIR SPORT A (AE2) (U) 3 3 37
8022 T.C. EEKLO D (AA1) (T) 6 6 54 8022 T.C. EEKLO D (AA1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL G (AG2) (U) 0 0 25
8022 T.C. EEKLO C (AB1)
8022 T.C. EEKLO C (AB1)
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (AD2)
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (AD2)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C (AH1)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C (AH1)
8188 AALST PADEL 2.0 B (AI2)
8188 AALST PADEL 2.0 B (AI2)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (AN1) 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (AN1)
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A (AX2) 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A (AX2)
8126 T.C. HOF TER BURST J (AM1) 8126 T.C. HOF TER BURST J (AM1)
8145 TS KENTA B (AR2) 8145 TS KENTA B (AR2)
8205 PADEL IDEGEM B (AO1) (T) 1 1 41 7128 IN.TERNATIONAL A (AW2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7128 IN.TERNATIONAL A (AW2) (U) 5 5 52
0048 STEPP E (AV1) (T) 3 3 44 0048 STEPP E (AV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8180 PADEL WAASLAND D (AS2) (U) 3 3 40
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE C (AU1) (T) 5 5 50 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE C (AU1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8180 PADEL WAASLAND A (AP2) (U) 1 1 14
8126 T.C. HOF TER BURST B (AQ1) (T) 3 3 40 8126 T.C. HOF TER BURST B (AQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8184 PADEL CLUB LOKEREN B (AT2) (U) 3 3 39
0053 T.C. BORNEM B (AT1) (T) 4 4 49 0053 T.C. BORNEM B (AT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO B (AO2) (U) 2 2 37
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (AW1) (T) 1 1 39 8186 PADEL 2020 A (AM2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8186 PADEL 2020 A (AM2) (U) 5 5 48
8136 T.C. TOPSPIN C (AR1) (T) 3 3 43 8136 T.C. TOPSPIN C (AR1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (AN2) (U) 3 3 42
0048 STEPP D (AS1) (T) 4 4 49 0048 STEPP D (AS1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8117 T.C. PLAYERS C (AU2) (U) 2 2 34
7003 BRUSSELSE T.C. A (AX1)
7003 BRUSSELSE T.C. A (AX1)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (AQ2)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (AQ2)
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (AP1)
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (AP1)
0140 TPC DUVELS C (AV2)
0140 TPC DUVELS C (AV2)
0215 ANTWERP PADEL CLUB E (AZ1) 0215 ANTWERP PADEL CLUB E (AZ1)
0063 BORGERWEERT A (BD2) 0063 BORGERWEERT A (BD2)
0166 T.C. LAAGLAND A (BG1) 0166 T.C. LAAGLAND A (BG1)
8200 BOEL PADEL C (AY2) 8200 BOEL PADEL C (AY2)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (BH1) (T) 4 4 42 0215 ANTWERP PADEL CLUB A (BH1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE D (BI2) (U) 2 2 34
0205 K. SCHELLE SPORT B (BB1) (T) 4 4 49 0205 K. SCHELLE SPORT B (BB1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7091 T.C. PANORAMA A (BE2) (U) 2 2 46
0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A (BJ1) (T) 5 5 53 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A (BJ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0048 STEPP G (BA2) (U) 1 1 27
0146 DE KLINKAERT A (BC1) (T) 2 2 36 0097 WINGFIELD A (BF2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0097 WINGFIELD A (BF2) (U) 4 4 50
0215 ANTWERP PADEL CLUB C (BF1) (T) 3 3 48 0215 ANTWERP PADEL CLUB C (BF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8200 BOEL PADEL B (AZ2) (U) 3 3 43
0140 TPC DUVELS D (AY1) (T) 2 2 36 0039 TC PEERDSBOS A (BJ2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0039 TC PEERDSBOS A (BJ2) (U) 4 4 38
7074 WOTEN B (BE1) (T) 4 4 47 7074 WOTEN B (BE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB J (BC2) (U) 2 2 40
0217 ARENAL MECHELEN B (BD1) (T) 4 4 48 0217 ARENAL MECHELEN B (BD1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0107 PADELCLUB TER EIKEN C (BG2) (U) 2 2 28
7055 ANDERLECHT TENNIS A (BA1)
7055 ANDERLECHT TENNIS A (BA1)
0217 ARENAL MECHELEN A (BH2)
0217 ARENAL MECHELEN A (BH2)
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (BI1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (BI1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB I (BB2)
0215 ANTWERP PADEL CLUB I (BB2)
0080 T.C. BLAUWE REGEN A (BO1) 0080 T.C. BLAUWE REGEN A (BO1)
0130 NOORD TENNIS PADEL A (BV2) 0130 NOORD TENNIS PADEL A (BV2)
7056 T.C.DE WEHZEL D (BN1) 7056 T.C.DE WEHZEL D (BN1)
0226 DE MEREL SPORT A (BK2) 0226 DE MEREL SPORT A (BK2)
7044 T.C. LOVANIUM B (BS1) (T) 5 5 52 7044 T.C. LOVANIUM B (BS1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0084 MOLENBOS NIJLEN A (BU2) (U) 1 1 29
7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A (BQ1) (T) 6 6 54 7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A (BQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0002 ROYAL ANTWERP T.C. A (BL2) (U) 0 0 22
7074 WOTEN A (BM1) (T) 5 5 50 7074 WOTEN A (BM1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0017 HERENTALSE B (BT2) (U) 1 1 31
0215 ANTWERP PADEL CLUB B (BR1) (T) 5 5 51 0215 ANTWERP PADEL CLUB B (BR1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7056 T.C.DE WEHZEL F (BP2) (U) 1 1 30
0211 PACHANGA PADEL A (BP1) (T) 5 5 48 0211 PACHANGA PADEL A (BP1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7101 P&T DE VLOER C (BS2) (U) 1 1 30
0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A (BV1) (T) 6 6 54 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A (BV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0093 T.C. KIKSHAM A (BN2) (U) 0 0 35
0077 T.C. FOREST HILLS A (BT1) (T) 2 2 34 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (BR2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (BR2) (U) 4 4 49
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (BU1) (T) 3 3 48 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (BU1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7101 P&T DE VLOER B (BQ2) (U) 3 3 45
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (BK1)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (BK1)
7044 T.C. LOVANIUM H (BM2)
7044 T.C. LOVANIUM H (BM2)
0223 OPEN PADEL A (BL1)
0223 OPEN PADEL A (BL1)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE C (BO2)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE C (BO2)
5029 T.C. MOL B (CB1) 5029 T.C. MOL B (CB1)
5048 G.T. TESSENDERLO C (CH2) 5048 G.T. TESSENDERLO C (CH2)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (CG1) 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (CG1)
5048 G.T. TESSENDERLO A (CD2) 5048 G.T. TESSENDERLO A (CD2)
5050 T.C. WIMBLEDON F (CF1) (T) 4 4 52 5050 T.C. WIMBLEDON F (CF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B (BX2) (U) 2 2 43
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D (BW1) (T) 5 5 52 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D (BW1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5050 T.C. WIMBLEDON C (CA2) (U) 1 1 32
5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST A (BZ1) (T) 3 3 35 7059 TENNIS WEZEMAAL B (CC2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7059 TENNIS WEZEMAAL B (CC2) (U) 3 3 41
5050 T.C. WIMBLEDON E (CE1) (T) 6 6 54 5050 T.C. WIMBLEDON E (CE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0099 T.C. OLEN A (BY2) (U) 0 0 34
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (BX1) (T) 6 6 54 0220 PADEL 360 TURNHOUT B (BX1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
0099 T.C. OLEN B (CB2) (U) 0 0 23
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (CD1) (T) 6 6 54 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (CD1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7044 T.C. LOVANIUM C (BZ2) (U) 0 0 20
5085 T.C. KOERSEL D (CH1) (T) 2 2 37 7059 TENNIS WEZEMAAL C (BW2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
7059 TENNIS WEZEMAAL C (BW2) (U) 4 4 45
5026 T.C. LUMMEN B (CC1) (T) 5 5 48 5026 T.C. LUMMEN B (CC1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5048 G.T. TESSENDERLO B (CG2) (U) 1 1 39
0163 T.C. DE CHALET F (BY1)
0163 T.C. DE CHALET F (BY1)
5026 T.C. LUMMEN A (CE2)
5026 T.C. LUMMEN A (CE2)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D (CA1)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D (CA1)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (CF2)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (CF2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (CN1) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (CN1)
5017 KON. METALLIC T.C. A (CL2) 5017 KON. METALLIC T.C. A (CL2)
5052 T.C. ZELEM C (CI1) 5052 T.C. ZELEM C (CI1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN I (CM2) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN I (CM2)
5057 TC O - TC IRIS A (CT1) (T) 6 6 54 5057 TC O - TC IRIS A (CT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5034 T.C. BASVELD A (CQ2) (U) 0 0 18
5050 T.C. WIMBLEDON D (CJ1) (T) 5 5 51 5050 T.C. WIMBLEDON D (CJ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (CR2) (U) 1 1 36
5012 T.C. WINTERSLAG E (CP1) (T) 1 1 28 5047 T.C. SMASH KERMT A (CK2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5047 T.C. SMASH KERMT A (CK2) (U) 5 5 49
5012 T.C. WINTERSLAG C (CS1) (T) 3 3 47 5012 T.C. WINTERSLAG C (CS1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5034 T.C. BASVELD B (CO2) (U) 3 3 33
5103 TENNISCENTRUM ALKEN G (CK1) (T) 4 4 46 5103 TENNISCENTRUM ALKEN G (CK1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C (CN2) (U) 2 2 37
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (CM1) (T) 3 3 41 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (CM1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG C (CT2) (U) 2 2 30
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (CR1) (T) 0 0 18 5108 TC KATTEBERG BILZEN A (CS2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (CS2) (U) 6 6 54
5035 TENKIE PARK A (CQ1) (T) 4 4 47 5035 TENKIE PARK A (CQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (CJ2) (U) 2 2 39
5055 T.C. BERKENBOS A (CL1)
5055 T.C. BERKENBOS A (CL1)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (CP2)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (CP2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN H (CO1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN H (CO1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (CI2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (CI2)
8005 KON. DEINZE T.C. B (V1) 8005 KON. DEINZE T.C. B (V1)
2016 K.T.C. ST. GEORGES A (Q2) 2016 K.T.C. ST. GEORGES A (Q2)
8057 T.C. MERELBEKE B (Y1) 8057 T.C. MERELBEKE B (Y1)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (W2) 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (W2)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (O1) (T) 5 5 52 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A (P2) (U) 1 1 14
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A (R1) (T) 5 5 52 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A (R1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8005 KON. DEINZE T.C. D (T2) (U) 1 1 23
8131 T.C. LUDOVIEK A (S1) (T) 5 5 48 8131 T.C. LUDOVIEK A (S1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2110 T.C. BOSTERHOUT E (U2) (U) 1 1 23
8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (X1) (T) 3 3 39 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (X1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8172 VZW TC STERRENBOS A (Z2) (U) 3 3 38
2198 ARENAL WAREGEM B (T1) (T) 6 6 54 2198 ARENAL WAREGEM B (T1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
8143 T.C. FOR EVER B (X2) (U) 0 0 30
2198 ARENAL WAREGEM F (U1) (T) 5 5 51 2198 ARENAL WAREGEM F (U1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (R2) (U) 1 1 28
8182 SHARP RECREAN A (W1) (T) 6 6 54 8182 SHARP RECREAN A (W1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2206 PADEL PASSE-PARTOUT B (V2) (U) 0 0 24
2001 T.C. BLANKENBERGE B (P1) (T) 5 5 51 2001 T.C. BLANKENBERGE B (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 14:00)
2033 T.C. ROESELARE C (O2) (U) 1 1 17
2110 T.C. BOSTERHOUT D (Q1)
2110 T.C. BOSTERHOUT D (Q1)
8183 PADEL 4U2 GENT B (Y2)
8183 PADEL 4U2 GENT B (Y2)
8057 T.C. MERELBEKE F (Z1)
8057 T.C. MERELBEKE F (Z1)
2008 T.C. DUINBERGEN C (S2)
2008 T.C. DUINBERGEN C (S2)