Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A1) 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A1)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (D2) 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (D2)
2040 T.C. OLYMPOS A (G1) (T) 1 1 38 2001 T.C. BLANKENBERGE A (F2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2001 T.C. BLANKENBERGE A (F2) (U) 5 5 49
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (J1) (T) 3 3 41 2195 PADEL CLUB VISION 21 A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2157 T.C. DE MOTE B (B2) (U) 3 3 38
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (C1) (T) 2 2 34 2185 T.C. AQUILA E (K2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2185 T.C. AQUILA E (K2) (U) 4 4 44
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (I1) (T) 6 6 54 2013 OSTEND TENNIS CLUB F (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2033 T.C. ROESELARE B (E2) (U) 0 0 25
2185 T.C. AQUILA D (L1) (T) 6 6 54 2185 T.C. AQUILA D (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2024 K.T.C. AZALEA C (H2) (U) 0 0 21
2205 PLATFORM PADEL A (N1) (T) 6 6 54 2205 PLATFORM PADEL A (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C (M2) (U) 0 0 28
2199 PADELCLUB HOUTHULST A (E1) (T) 4 4 44 2199 PADELCLUB HOUTHULST A (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 G (L2) (U) 2 2 41
2031 T.C. ST-MICHIELS C (K1) (T) 3 3 42 2031 T.C. ST-MICHIELS C (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2016 K.T.C. ST. GEORGES A (G2) (U) 3 3 41
2090 T.C. KOKSIJDE C (D1) (T) 1 1 26 2194 ARENAL BRUGGE B (I2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2194 ARENAL BRUGGE B (I2) (U) 5 5 52
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (B1) (T) 6 6 54 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (N2) (U) 0 0 19
2185 T.C. AQUILA B (M1) (T) 6 6 54 2185 T.C. AQUILA B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2038 KTC ISIS B (J2) (U) 0 0 32
2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B (F1) (T) 6 6 54 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2090 T.C. KOKSIJDE B (C2) (U) 0 0 20
2194 ARENAL BRUGGE A (H1)
2194 ARENAL BRUGGE A (H1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (A2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (A2)
8072 T.C. STEKENE A (AL1) 8072 T.C. STEKENE A (AL1)
8157 PTC LOCHRISTI B (AI2) 8157 PTC LOCHRISTI B (AI2)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (AO1) (T) 5 5 52 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (AO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8199 PADEL ERPE-MERE B (AF2) (U) 1 1 32
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (AC1) (T) 2 2 40 8199 PADEL ERPE-MERE A (AD2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8199 PADEL ERPE-MERE A (AD2) (U) 4 4 45
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AM1) (T) 0 0 7 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (AG2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (AG2) (U) 6 6 54
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E (AP1) (T) 4 4 37 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E (AP1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8082 T.C. DENDERLEEUW A (AN2) (U) 2 2 30
8121 T.C. ZOTTEGEM C (AE1) (T) 6 6 54 8121 T.C. ZOTTEGEM C (AE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8194 BOTZ PADEL C (AH2) (U) 0 0 23
8195 LIVINUS PLANET E (AJ1) (T) 4 4 50 8195 LIVINUS PLANET E (AJ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO D (AK2) (U) 2 2 35
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE E (AI1) (T) 6 6 54 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE E (AI1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8192 BONAIR SPORT A (AM2) (U) 0 0 27
8199 PADEL ERPE-MERE C (AK1) (T) 0 0 13 8126 T.C. HOF TER BURST C (AP2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8126 T.C. HOF TER BURST C (AP2) (U) 6 6 54
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (AH1) (T) 6 6 54 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (AH1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8126 T.C. HOF TER BURST E (AO2) (U) 0 0 20
8197 MVP PADEL A (AG1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL A (AG1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8157 PTC LOCHRISTI A (AL2) (U) 0 0 8
8182 SHARP RECREAN A (AF1) (T) 4 4 48 8182 SHARP RECREAN A (AF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8121 T.C. ZOTTEGEM G (AC2) (U) 2 2 27
8206 PADELCLUB PAQUITO H (AN1) (T) 6 6 54 8206 PADELCLUB PAQUITO H (AN1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8105 TC VELINA A (AE2) (U) 0 0 20
8057 T.C. MERELBEKE D (AD1)
8057 T.C. MERELBEKE D (AD1)
8186 PADEL 2020 A (AJ2)
8186 PADEL 2020 A (AJ2)
0079 T.C. SAVANTI A (AY1) 0079 T.C. SAVANTI A (AY1)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (BC2) 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (BC2)
8140 T.C. BECKHAND A (AU1) (T) 4 4 44 8140 T.C. BECKHAND A (AU1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof B (AQ2) (U) 2 2 37
7003 BRUSSELSE T.C. E (BD1) (T) 4 4 41 7003 BRUSSELSE T.C. E (BD1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8208 PADELSCHOOL OPDEFORTEN A (AS2) (U) 2 2 33
0146 DE KLINKAERT A (BB1) (T) 2 2 37 8126 T.C. HOF TER BURST D (AR2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8126 T.C. HOF TER BURST D (AR2) (U) 4 4 49
8200 BOEL PADEL A (AW1) (T) 6 6 54 8200 BOEL PADEL A (AW1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8117 T.C. PLAYERS A (AV2) (U) 0 0 11
7023 THERMAE MERCHTEM A (AZ1) (T) 5 5 52 7023 THERMAE MERCHTEM A (AZ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7133 BELL PADEL A (AT2) (U) 1 1 24
8126 T.C. HOF TER BURST I (AX1) (T) 2 2 36 8187 HANGAR PADEL CLUB D (BA2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB D (BA2) (U) 4 4 49
7123 TC DIEPENBROEK VZW B (AV1) (T) 3 3 43 8072 T.C. STEKENE D (AW2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8072 T.C. STEKENE D (AW2) (U) 3 3 44
7123 TC DIEPENBROEK VZW A (AR1) (T) 5 5 50 7123 TC DIEPENBROEK VZW A (AR1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7128 IN.TERNATIONAL B (AZ2) (U) 1 1 22
8033 DROPSHOT BERLARE A (AS1) (T) 6 6 54 8033 DROPSHOT BERLARE A (AS1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0048 STEPP B (AY2) (U) 0 0 14
8188 AALST PADEL 2.0 A (AQ1) (T) 5 5 48 8188 AALST PADEL 2.0 A (AQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0053 T.C. BORNEM A (AU2) (U) 1 1 24
8072 T.C. STEKENE C (BA1) (T) 6 6 54 8072 T.C. STEKENE C (BA1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8180 PADEL WAASLAND B (BB2) (U) 0 0 16
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A (BC1) (T) 6 6 54 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A (BC1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8012 R.T.C. ST. NIKLAAS B (AX2) (U) 0 0 20
7128 IN.TERNATIONAL A (AT1)
7128 IN.TERNATIONAL A (AT1)
7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A (BD2)
7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A (BD2)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (BP1) 0215 ANTWERP PADEL CLUB A (BP1)
0061 S.V. AARTSELAAR T. A (BJ2) 0061 S.V. AARTSELAAR T. A (BJ2)
0048 STEPP A (BL1) (T) 6 6 54 0048 STEPP A (BL1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7056 T.C.DE WEHZEL A (BO2) (U) 0 0 25
0229 PADELLAND A (BK1) (T) 6 6 54 0229 PADELLAND A (BK1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8200 BOEL PADEL D (BE2) (U) 0 0 26
7012 TENZA A (BM1) (T) 1 1 35 7074 WOTEN B (BH2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7074 WOTEN B (BH2) (U) 5 5 50
0191 KALMTHOUTSE T.C. A (BN1) (T) 5 5 53 0191 KALMTHOUTSE T.C. A (BN1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7044 T.C. LOVANIUM E (BQ2) (U) 1 1 24
0107 PADELCLUB TER EIKEN C (BG1) (T) 3 3 43 0107 PADELCLUB TER EIKEN C (BG1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB B (BI2) (U) 3 3 40
0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A (BR1) (T) 5 5 47 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A (BR1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0107 PADELCLUB TER EIKEN A (BF2) (U) 1 1 30
0078 T.C. 'T SAS A (BI1) (T) 4 4 47 0078 T.C. 'T SAS A (BI1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB E (BL2) (U) 2 2 33
0205 K. SCHELLE SPORT B (BF1) (T) 5 5 51 0205 K. SCHELLE SPORT B (BF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8187 HANGAR PADEL CLUB A (BG2) (U) 1 1 30
7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B (BH1) (T) 3 3 35 0226 DE MEREL SPORT B (BK2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0226 DE MEREL SPORT B (BK2) (U) 3 3 42
7091 T.C. PANORAMA B (BO1) (T) 6 6 54 7091 T.C. PANORAMA B (BO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7003 BRUSSELSE T.C. G (BM2) (U) 0 0 25
0097 WINGFIELD C (BE1) (T) 5 5 50 0097 WINGFIELD C (BE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0039 TC PEERDSBOS E (BR2) (U) 1 1 22
0185 T.C. HEIVELD B (BJ1) (T) 6 6 54 0185 T.C. HEIVELD B (BJ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (BN2) (U) 0 0 25
7056 T.C.DE WEHZEL C (BQ1)
7056 T.C.DE WEHZEL C (BQ1)
0039 TC PEERDSBOS B (BP2)
0039 TC PEERDSBOS B (BP2)
7044 T.C. LOVANIUM C (CB1) 7044 T.C. LOVANIUM C (CB1)
0017 HERENTALSE E (CD2) 0017 HERENTALSE E (CD2)
0146 DE KLINKAERT B (BT1) (T) 3 3 47 7044 T.C. LOVANIUM D (CC2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7044 T.C. LOVANIUM D (CC2) (U) 3 3 49
0097 WINGFIELD A (BV1) (T) 5 5 53 0097 WINGFIELD A (BV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0077 T.C. FOREST HILLS B (BX2) (U) 1 1 26
0039 TC PEERDSBOS A (BZ1) (T) 5 5 51 0039 TC PEERDSBOS A (BZ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0220 PADEL 360 TURNHOUT C (CE2) (U) 1 1 30
0084 MOLENBOS NIJLEN C (CF1) (T) 3 3 42 0084 MOLENBOS NIJLEN C (CF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0166 T.C. LAAGLAND A (BW2) (U) 3 3 38
0077 T.C. FOREST HILLS A (CA1) (T) 6 6 54 0077 T.C. FOREST HILLS A (CA1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0128 T.C. KROMVELD D (BS2) (U) 0 0 14
0110 TC OASE E (BU1) (T) 6 6 54 0110 TC OASE E (BU1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0110 TC OASE I (BY2) (U) 0 0 13
0185 T.C. HEIVELD E (BY1) (T) 2 2 39 0166 T.C. LAAGLAND B (BT2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0166 T.C. LAAGLAND B (BT2) (U) 4 4 48
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (CD1) (T) 5 5 50 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (CD1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN C (CB2) (U) 1 1 28
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (BX1) (T) 3 3 42 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (BX1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB D (BV2) (U) 3 3 40
0017 HERENTALSE D (CE1) (T) 4 4 46 0017 HERENTALSE D (CE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0017 HERENTALSE B (CF2) (U) 2 2 37
7059 TENNIS WEZEMAAL A (CC1) (T) 4 4 42 7059 TENNIS WEZEMAAL A (CC1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0185 T.C. HEIVELD G (BU2) (U) 2 2 29
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (BS1) (T) 0 0 24 0036 T.C. ZEVENBERGEN A (CA2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0036 T.C. ZEVENBERGEN A (CA2) (U) 6 6 54
0215 ANTWERP PADEL CLUB G (BW1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB G (BW1)
0226 DE MEREL SPORT A (BZ2)
0226 DE MEREL SPORT A (BZ2)
5005 KGTP DEN BRUUL A (CI1) 5005 KGTP DEN BRUUL A (CI1)
5096 T.C. HAM D (CP2) 5096 T.C. HAM D (CP2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (CN1) (T) 5 5 47 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (CN1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5096 T.C. HAM C (CH2) (U) 1 1 35
5096 T.C. HAM A (CK1) (T) 3 3 47 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (CQ2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (CQ2) (U) 3 3 49
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (CO1) (T) 5 5 51 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A (CO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5050 T.C. WIMBLEDON A (CL2) (U) 1 1 30
5017 KON. METALLIC T.C. B (CT1) (T) 5 5 48 5017 KON. METALLIC T.C. B (CT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT B (CJ2) (U) 1 1 40
5048 G.T. TESSENDERLO C (CS1) (T) 3 3 36 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D (CM2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN D (CM2) (U) 3 3 38
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (CR1) (T) 5 5 50 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (CR1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (CG2) (U) 1 1 27
5029 T.C. MOL G (CP1) (T) 2 2 41 0017 HERENTALSE C (CI2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
0017 HERENTALSE C (CI2) (U) 4 4 52
5029 T.C. MOL D (CG1) (T) 5 5 51 5029 T.C. MOL D (CG1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5026 T.C. LUMMEN C (CO2) (U) 1 1 28
5052 T.C. ZELEM D (CM1) (T) 2 2 44 5096 T.C. HAM B (CS2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5096 T.C. HAM B (CS2) (U) 4 4 48
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (CL1) (T) 6 6 54 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (CL1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5047 T.C. SMASH KERMT A (CR2) (U) 0 0 19
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (CQ1) (T) 5 5 53 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (CQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5048 G.T. TESSENDERLO D (CK2) (U) 1 1 22
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C (CJ1) (T) 1 1 35 5041 NEERPELTSE T.C. B (CT2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5041 NEERPELTSE T.C. B (CT2) (U) 5 5 52
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO B (CH1)
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO B (CH1)
5052 T.C. ZELEM E (CN2)
5052 T.C. ZELEM E (CN2)
5085 T.C. KOERSEL A (CZ1) 5085 T.C. KOERSEL A (CZ1)
5047 T.C. SMASH KERMT E (CU2) 5047 T.C. SMASH KERMT E (CU2)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (DG1) 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (DG1)
5035 TENKIE PARK B (CX1) (T) 3 3 41 5035 TENKIE PARK B (CX1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5072 T.C. DRIEHOEVEN B (CY2) (U) 3 3 41
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (DA1) (T) 3 3 45 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (DA1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (DC2) (U) 3 3 42
5110 PADEL PEER A (DD1) (T) 6 6 54 5110 PADEL PEER A (DD1) Niet aangevangen (vr 20/05/2022 19:00)
5110 PADEL PEER C (DB2) (U) 0 0 0
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C (DE1) (T) 6 6 54 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C (DE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (CV2) (U) 0 0 16
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS B (DF1) (T) 3 3 32 5103 TENNISCENTRUM ALKEN I (CW2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN I (CW2) (U) 3 3 48
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (DC1) (T) 5 5 53 5108 TC KATTEBERG BILZEN A (DC1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5012 T.C. WINTERSLAG B (DA2) (U) 1 1 23
5055 T.C. BERKENBOS B (CV1) (T) 6 6 54 5055 T.C. BERKENBOS B (CV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI E (CZ2) (U) 0 0 31
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (CW1) (T) 5 5 51 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (CW1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5057 TC O - TC IRIS B (DE2) (U) 1 1 21
5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (CY1) (T) 5 5 51 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E (CY1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG E (CX2) (U) 1 1 23
5008 K.T.C. MEULENBERG B (DB1) (T) 5 5 52 5008 K.T.C. MEULENBERG B (DB1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (DG2) (U) 1 1 26
5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (DF2)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (DF2)
5050 T.C. WIMBLEDON B (CU1)
5050 T.C. WIMBLEDON B (CU1)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (DD2)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI C (DD2)
8131 T.C. LUDOVIEK D (W1) 8131 T.C. LUDOVIEK D (W1)
8131 T.C. LUDOVIEK C (P2) 8131 T.C. LUDOVIEK C (P2)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (T1) (T) 4 4 48 8076 T.C. 'T LOBBEKE A (T1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL C (R2) (U) 2 2 31
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B (S1) (T) 4 4 49 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B (S1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8057 T.C. MERELBEKE E (Z2) (U) 2 2 31
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (O1) (T) 1 1 34 8022 T.C. EEKLO D (Q2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8022 T.C. EEKLO D (Q2) (U) 5 5 47
8182 SHARP RECREAN B (U1) (T) 6 6 54 8182 SHARP RECREAN B (U1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8057 T.C. MERELBEKE A (X2) (U) 0 0 11
8005 KON. DEINZE T.C. E (AA1) (T) 3 3 42 8005 KON. DEINZE T.C. E (AA1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8159 T.C. ELEVEN G (AB2) (U) 3 3 37
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (V1) (T) 3 3 42 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (V1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8159 T.C. ELEVEN D (Y2) (U) 3 3 38
8197 MVP PADEL B (Z1) (T) 5 5 49 8197 MVP PADEL B (Z1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8131 T.C. LUDOVIEK B (T2) (U) 1 1 35
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (R1) (T) 1 1 24 8143 T.C. FOR EVER A (V2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8143 T.C. FOR EVER A (V2) (U) 5 5 50
8131 T.C. LUDOVIEK A (Q1) (T) 5 5 51 8131 T.C. LUDOVIEK A (Q1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8183 PADEL 4U2 GENT B (W2) (U) 1 1 21
2008 T.C. DUINBERGEN D (P1) (T) 4 4 45 2008 T.C. DUINBERGEN D (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B (O2) (U) 2 2 26
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B (AB1) (T) 6 6 54 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B (AB1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL D (U2) (U) 0 0 18
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A (X1) (T) 4 4 48 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A (X1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 20/05/2022 19:00)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D (AA2) (U) 2 2 41
8010 GANTOISE A (Y1)
8010 GANTOISE A (Y1)
2198 ARENAL WAREGEM C (S2)
2198 ARENAL WAREGEM C (S2)