Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 200 ( - )

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8121 T.C. ZOTTEGEM A (I1) 8121 T.C. ZOTTEGEM A (I1)
8188 AALST PADEL 2.0 A (K2) 8188 AALST PADEL 2.0 A (K2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (D1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (D1)
8057 T.C. MERELBEKE A (G2) 8057 T.C. MERELBEKE A (G2)
8033 DROPSHOT BERLARE A (J1) (T) 6 6 54 8033 DROPSHOT BERLARE A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (C2) (U) 0 0 22
8197 MVP PADEL A (H1) (T) 6 6 54 8197 MVP PADEL A (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8143 T.C. FOR EVER A (F2) (U) 0 0 26
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (A1) (T) 6 6 54 2013 OSTEND TENNIS CLUB B (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0215 ANTWERP PADEL CLUB B (L2) (U) 0 0 21
2050 TC RUMBEKE A (B1) (T) 6 6 54 2050 TC RUMBEKE A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8159 T.C. ELEVEN B (E2) (U) 0 0 12
7128 IN.TERNATIONAL A (K1) (T) 6 6 54 7128 IN.TERNATIONAL A (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (I2) (U) 0 0 17
2040 T.C. OLYMPOS A (F1) (T) 1 1 34 2031 T.C. ST-MICHIELS B (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2031 T.C. ST-MICHIELS B (A2) (U) 5 5 48
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (C1) (T) 5 5 50 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2008 T.C. DUINBERGEN A (D2) (U) 1 1 39
8106 T.C. SOKS A (L1) (T) 0 0 31 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B (J2) (U) 6 6 54
2110 T.C. BOSTERHOUT A (E1)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (E1)
8057 T.C. MERELBEKE C (H2)
8057 T.C. MERELBEKE C (H2)
8159 T.C. ELEVEN A (G1)
8159 T.C. ELEVEN A (G1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E (B2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E (B2)
7003 BRUSSELSE T.C. A (M1) 7003 BRUSSELSE T.C. A (M1)
0048 STEPP A (O2) 0048 STEPP A (O2)
5029 T.C. MOL B (U1) 5029 T.C. MOL B (U1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (N2) 0215 ANTWERP PADEL CLUB A (N2)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (V1) 5008 K.T.C. MEULENBERG B (V1)
7044 T.C. LOVANIUM A (P1) (T) 4 4 44 7044 T.C. LOVANIUM A (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5026 T.C. LUMMEN A (S2) (U) 2 2 38
5048 G.T. TESSENDERLO A (R1) (T) 2 2 43 5072 T.C. DRIEHOEVEN A (W2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5072 T.C. DRIEHOEVEN A (W2) (U) 4 4 50
0077 T.C. FOREST HILLS A (Q1) (T) 6 6 54 0077 T.C. FOREST HILLS A (Q1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN B (T2) (U) 0 0 22
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A (W1) (T) 3 3 43 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (P2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (P2) (U) 3 3 47
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (N1) (T) 6 6 54 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5029 T.C. MOL A (R2) (U) 0 0 16
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (S1) (T) 1 1 32 5052 T.C. ZELEM A (U2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5052 T.C. ZELEM A (U2) (U) 5 5 53
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (V2)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (V2)
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (O1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (O1)
0171 T.C. RANST A (Q2)
0171 T.C. RANST A (Q2)
5029 T.C. MOL D (T1)
5029 T.C. MOL D (T1)
8126 T.C. HOF TER BURST C (M2)
8126 T.C. HOF TER BURST C (M2)