Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL GEMENGD
  • Afdeling: 4 (200 - 500)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 16/09/2022 19:00 8197 MVP PADEL H 8183 PADEL 4U2 GENT D 0-4 / 0-4 / 6-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/09/2022 19:00 8159 T.C. ELEVEN C 8005 KON. DEINZE T.C. F 1-3 / 1-3 / 19-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/09/2022 19:00 8055 T.C. DE PINTE A 8057 T.C. MERELBEKE B 0-4 / 0-4 / 1-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 30/09/2022 19:00 8197 MVP PADEL H 8159 T.C. ELEVEN C 0-4 / 0-4 / 17-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 30/09/2022 19:00 8183 PADEL 4U2 GENT D 8057 T.C. MERELBEKE B 1-3 / 1-3 / 24-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 30/09/2022 19:00 8005 KON. DEINZE T.C. F 8055 T.C. DE PINTE A 4-0 / 4-0 / 36-1 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 14/10/2022 19:00 8159 T.C. ELEVEN C 8183 PADEL 4U2 GENT D 1-3 / 1-3 / 20-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 14/10/2022 19:00 8055 T.C. DE PINTE A 8197 MVP PADEL H 0-4 / 0-4 / 11-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 14/10/2022 19:00 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. F 0-4 / 0-4 / 22-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 28/10/2022 19:00 8197 MVP PADEL H 8057 T.C. MERELBEKE B 0-4 / 0-4 / 7-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 28/10/2022 19:00 8183 PADEL 4U2 GENT D 8005 KON. DEINZE T.C. F 1-3 / 1-3 / 20-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 28/10/2022 19:00 8159 T.C. ELEVEN C 8055 T.C. DE PINTE A 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/11/2022 19:00 8005 KON. DEINZE T.C. F 8197 MVP PADEL H 4-0 / 4-0 / 36-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/11/2022 19:00 8055 T.C. DE PINTE A 8183 PADEL 4U2 GENT D 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/11/2022 19:00 8057 T.C. MERELBEKE B 8159 T.C. ELEVEN C 2-2 / 2-2 / 30-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8065 T.C. WACHTEBEKE D (AO1) (T) 4 4 36 8065 T.C. WACHTEBEKE D (AO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C (AS2) (U) 0 0 24
8188 AALST PADEL 2.0 A (AR1) (T) 1 1 18 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AP2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (AP2) (U) 3 3 32
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (AT1) (T) 2 2 24 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof C (AT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO J (AU2) (U) 2 2 23
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (AV1) (T) 4 4 36 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (AV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8195 LIVINUS PLANET F (AQ2) (U) 0 0 5
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof B (AQ1) (T) 3 3 30 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof B (AQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8145 TS KENTA C (AR2) (U) 1 1 26
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof E (AS1) (T) 2 2 26 8206 PADELCLUB PAQUITO H (AT2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8206 PADELCLUB PAQUITO H (AT2) (U) 2 2 31
8195 LIVINUS PLANET E (AP1) (T) 4 4 36 8195 LIVINUS PLANET E (AP1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8072 T.C. STEKENE C (AO2) (U) 0 0 20
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof F (AU1) (T) 1 1 18 8194 BOTZ PADEL E (AV2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 18/11/2022 19:00)
8194 BOTZ PADEL E (AV2) (U) 3 3 35