Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL GEMENGD
  • Afdeling: 3 (500 - 900)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 18/09/2022 09:30 8180 PADEL WAASLAND B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 3-1 / 3-1 / 32-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/09/2022 09:30 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8183 PADEL 4U2 GENT C 1-3 / 1-3 / 11-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/09/2022 09:30 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B 8194 BOTZ PADEL A 2-2 / 2-2 / 28-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 02/10/2022 09:30 8180 PADEL WAASLAND B 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 3-1 / 3-1 / 33-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 02/10/2022 09:30 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8194 BOTZ PADEL A 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 02/10/2022 09:30 8183 PADEL 4U2 GENT C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B 0-4 / 0-4 / 16-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 16/10/2022 09:30 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 1-3 / 1-3 / 20-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 16/10/2022 09:30 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B 8180 PADEL WAASLAND B 4-0 / 4-0 / 36-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 16/10/2022 09:30 8194 BOTZ PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT C 1-3 / 1-3 / 18-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 30/10/2022 09:30 8180 PADEL WAASLAND B 8194 BOTZ PADEL A 3-1 / 3-1 / 33-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 30/10/2022 09:30 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8183 PADEL 4U2 GENT C 4-0 / 4-0 / 36-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 30/10/2022 09:30 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B 0-4 / 0-4 / 11-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/11/2022 09:30 8183 PADEL 4U2 GENT C 8180 PADEL WAASLAND B 4-0 / 4-0 / 36-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/11/2022 09:30 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 4-0 / 4-0 / 36-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/11/2022 09:30 8194 BOTZ PADEL A 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 3-1 / 3-1 / 28-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (F1) (T) 2 2 27 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (E2) (U) 2 2 29
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C (D1) (T) 2 2 33 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (B2) (U) 2 2 21
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G (H1) (T) 4 4 36 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW E (C2) (U) 0 0 10
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (A1) (T) 3 3 34 2013 OSTEND TENNIS CLUB F (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B (G2) (U) 1 1 22
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (C1) (T) 2 2 27 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2194 ARENAL BRUGGE A (F2) (U) 2 2 27
2194 ARENAL BRUGGE B (G1) (T) 1 1 24 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (H2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (H2) (U) 3 3 31
2008 T.C. DUINBERGEN A (E1) (T) 2 2 28 2197 PADEL ON THE BEACH VZW D (D2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW D (D2) (U) 2 2 30
2197 PADEL ON THE BEACH VZW F (B1) (T) 4 4 36 2197 PADEL ON THE BEACH VZW F (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 20/11/2022 09:30)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW C (A2) (U) 0 0 16