username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel Dewulf Kristien
Verscheure Francis
W 6/3 - 2/6 - 10/8
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Borra Nils
Maes Tine
W 6/3 - 6/0
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Meuwissen Norbert
Cobbaert Angeline
V 6/3 - 2/6 - 10/4
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Vansteenkiste Katty
Denoyel Anthony
W 6/0 - 4/6 - 10/7
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 15 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Deceuninck Patrick
Vanhoutte Patricia
W 6/4 - 6/0
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 3 Jonckheere Delphine
Tant Evelien
V 9/2
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 2 Jonckheere Els
Flannery Amanda
W 9/6
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 1 Van Oyen Hanne
Janssens Fien
W 9/5
2194 ARENAL BRUGGE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 3 Desmidt Tess
Langbeen Liesje
V 9/5
2194 ARENAL BRUGGE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 2 Leleu Elke
Van Nuffel Manon
V 9/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/2 finale D Sinnesael Sanne
Ghyllebert Maïté
V 6/3 - 6/0
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/2 finale E Ghyllebert Maïté V 6/1 - 6/1
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/4 finale D De Meester Gerlinde
Boussen Charlotte
W 6/3 - 6/2
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/4 finale E De Meester Gerlinde W 6/4 - 6/4
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) poule - 5 D Tanghe Kelly
Vroman Loes
W 6/4 - 4/6 - 10/6
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 2 poule - 5 D Van Haute Eveline
Matthys Martine
W 9/2
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 2 poule - 5 D Van Haute Eveline
Geebelen Barbara
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Mestdagh Delfine
Van Hulle Jan
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 4 D Vandendorpe Nina
Vandelanotte Celine
V 9/3
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 2 poule - 4 D Deschildre Joyce
Hinderijckx Isabelle
V 9/1
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 2406 120 Detail
Totale ranking