username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2190 TC DE WATERTOREN DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Saubain Sofie
Verbinnen Tanja
W 3/6 - 7/5 - 10/8
2021 T.C. YPER DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Ponseele Stephanie
Boury Nele
V Walk-Over (gewettigd)
2021 T.C. YPER DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Aneca Isabelle
Portier Griet
V Walk-Over (gewettigd)
2190 TC DE WATERTOREN DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Casteleyn Hilde
Van Exem Jana
V 6/3 - 6/1
2190 TC DE WATERTOREN DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 30 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Debruyne Kjartann
Serruys Axelle
V 7/5 - 7/5
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2040 T.C. OLYMPOS PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule A - 3 Destadsbader Kevin
Decubber Kelly
V 9/3
2040 T.C. OLYMPOS PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule A - 2 Verbanck Liesbeth
Durnez Brecht
V 9/8
2040 T.C. OLYMPOS PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule A - 1 Vercruysse Toby
Denoulet Stephanie
V 9/2
2190 TC DE WATERTOREN PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 3 Aneca Sofie
Deconinck Julie
V Walk-Over (gewettigd)
2190 TC DE WATERTOREN PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule A - 1 Vandecasteele Mieke
De Waele Sabrina
V Walk-Over (gewettigd)
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub West-Vlaanderen DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) 1/2 finale D Devreese Martien
Deville Francine
W 6/4 - 6/4
Tennis Interclub West-Vlaanderen DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) 1/2 finale D Elfrink Carolien
Van De Waetere Krista
W 0/6 - 6/2 - 10/7
Tennis Interclub West-Vlaanderen DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) poule - 5 D Linclau Hilde
Van De Casteele Anna
W 6/0 - 6/0
Tennis Interclub West-Vlaanderen DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) poule - 5 D Linclau Hilde
Viaene Els
W 6/2 - 6/1
Tennis Interclub West-Vlaanderen DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) poule - 4 D Strubbe Pascale
Eecloo Dorine
W 7/6 (5) - 6/0
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 2 poule - 3 D Follens Leen
Coupé Céline
W 9/6
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 2 poule - 3 D Follens Leen
Soenens Evita
V 9/7
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 poule - 2 D De Waele Ira
Michiels Ellen
V 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 poule - 2 D Michiels Ellen
Vanderhaeghen Koen
V 9/1
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 poule - 1 D Vanhoucke Steve
Denys Joline
V 9/0
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 2087 146 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 4809 30 Detail
Totale ranking