username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8096 SPORTCENTRUM JASMIJN DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel Heuvinck Tuur
Gabriel Phebe
W 6/4 - 6/3
8096 SPORTCENTRUM JASMIJN DUBBEL GEMENGD 1 (140 punten - 230 punten) Finale Hoofdtabel Bottelberghs Nicola
Bosman Hanne
V 5/7 - 6/3 - 10/5
8096 SPORTCENTRUM JASMIJN DUBBEL GEMENGD 1 (140 punten - 230 punten) 1/2 finale Hoofdtabel De Clercq Sarah
Messely Simon
W 6/0 - 6/1
8096 SPORTCENTRUM JASMIJN DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Verbruggen Nicolas
Van Vlierberghe Yoni
W 6/3 - 6/2
8096 SPORTCENTRUM JASMIJN DUBBEL GEMENGD 1 (140 punten - 230 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Van Echelpoel Vincent
Biot Alexandra
W 7/5 - 7/6 (2)
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8214 Garrincha Gent PADEL DAMES 1 (P300 - P500) 1/8 finale Kwalificatie Vermout Evelyne
Verstraete Marie
V 0/6 - 6/4 - 6/3
2197 PADEL ON THE BEACH VZW PADEL DAMES 3 (P300 - P500) poule B - 3 De Lille Lore
Van Acker Patty
V 6/1 - 6/2
2197 PADEL ON THE BEACH VZW PADEL DAMES 3 (P300 - P500) poule B - 2 Horemans Kristin
Landrieux Nele
V 6/3 - 7/5
2197 PADEL ON THE BEACH VZW PADEL DAMES 3 (P300 - P500) poule B - 1 Declercq Line
Budiharto Lies
V 6/3 - 6/2
8203 ACASA PADEL LAARNE PADEL GEMENGD 3 (P300 - P500) 1/2 finale Hoofdtabel Bonnarens Jana
Brown Quinten
V 6/4 - 6/1
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 1 (271 - 340) 1/8 finale D Voicu Sofia
Zeghlouli Oumaima
W 6/3 - 6/2
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 1 (271 - 340) poule - 5 D Gryp Kim
Duysburgh Claudia
W 6/2 - 6/2
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 poule - 5 D Sonck Charlotte
Taelemans Charlotte
W 9/1
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 poule - 5 D Vehent Glenn
Sonck Charlotte
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 poule - 4 D Jansen Litte
Vynckier Lien
V 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 poule - 4 D Ceuppens Roel
Vynckier Lien
V 9/6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 poule - 3 D Braeckmans Patty
Broodtaerts Elien
V 9/4
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 125 1281 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 40 1689 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) 1 10 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer instructeur b GANTOISE22/10/2020
trainer instructeur b T.C. MERELBEKE22/10/2020
trainer instructeur b T.C. RACSO22/10/2020