username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5058 T.C. BOLDERBERG DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel Van Der Auwera Charlotte
De Clercq Magali
V 6/2 - 6/2
5058 T.C. BOLDERBERG DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Requile Marie
Peeters Caroline
W 6/4 - 6/4
5058 T.C. BOLDERBERG DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Bodson Dominique
Daniëls Morgane
W 7/5 - 3/6 - 14/12
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel Delpire Femke
Trippaers Elke
V 6/1 - 6/2
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel Leemans Liesbet W 7/5 - 6/1
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule A - 2 Snoeks Loran
Keustermans Hannelore
W Walk-Over (gewettigd)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule A - 3 Verweyen Anja
Hauglustaine Katrien
V 9/5
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule A - 1 Martens Inge
Sweron Leen
V 9/8
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule A - 3 Bollen Jolien
Cultiaux Svein
V 9/3
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule A - 2 Van Hoef Sandra
Boussu Roel
V 9/6
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/2 finale E Schreurs Lisa V 7/5 - 6/2
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/2 finale D Schreurs Lisa
Meyers Laure
V 6/4 - 7/6 (5)
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/4 finale E Coeckelberghs Katrien V 6/4 - 6/1
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/4 finale D Beets Elien
Volders Inge
W 6/1 - 6/1
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) 1/8 finale D Van den Eynde Kirsten
Vanherle Jill
W 6/4 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Van Stiphout Marco
Theunissen Ingrid
V 9/6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Theunissen Ingrid
Lips Els
W 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Smeesters Tamara
Langendries An
W 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 2 D Goossens Tom
Keijzer Talitha
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 1 D Van De Pontseele Jana
Bellemans Sofie
W 9/3
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 389 724 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 4830 30 Detail
Totale ranking