username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE ENKEL HEREN 3 (55 - 70) 1/8 finale Kwalificatie Cocquyt Henri V 6/4 - 2/6 - 6/2
8010 GANTOISE ENKEL HEREN 3 (55 - 70) 1/8 finale Hoofdtabel Hambersin Jean-Marc V 6/4 - 6/2
8010 GANTOISE ENKEL HEREN 3 (55 - 70) 1/8 finale Kwalificatie Heldenbergh Arthur W 2/6 - 6/4 - 6/3
8010 GANTOISE ENKEL HEREN 3 (55 - 70) 1/8 finale Prekwalificatie Edgerton Quincy W 6/1 - 7/5
8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE ENKEL HEREN 3 (55 - 70) 1/16 finale Kwalificatie Lambelin Anthony V 6/3 - 6/2
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8203 ACASA PADEL LAARNE PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) 1/4 finale Hoofdtabel Van Spaendonck Julie
De Coninck Boudewijn
V 6/3 - 6/2
8203 ACASA PADEL LAARNE PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) poule A - 3 Blancke Pauline
Thierens Jelle
W 9/4
8203 ACASA PADEL LAARNE PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) poule A - 2 Vandenabeele David
Geldof Jennifer
W 9/6
8203 ACASA PADEL LAARNE PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300) poule A - 1 De Boel Laurent
Dhondt Magalie
V 9/6
8182 SHARP RECREAN PADEL HEREN 5 (P200 - P300) 1/4 finale Hoofdtabel Baert Robbe
Vermoere Vincent
W 6/4 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 2 (230 - 300) poule - 2 D Calle Lex
Calle Gil
W 6/2 - 6/3
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 2 (230 - 300) poule - 2 D Van Vlierberghe Jens
Eeckhoudt Quinten
V 3/6 - 6/4 - 13/11
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 2 (230 - 300) poule - 1 D De Wilde Filip
Saey Ian
W 7/5 - 6/3
Tennis Team Cup DUBBEL HEREN 2 (230 - 300) poule - 1 D De Wilde Kristof
Verspeurt Frederik
W 6/1 - 4/6 - 11/9
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen HEREN (4 SPELERS) 3 (141 - 200) poule - 5 D De Keukelaere David
Cocquyt Henri
W 6/3 - 2/6 - 10/7
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Van Kenhove Yannick
Lefevre Thomas
W 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Van Kenhove Nick
Van De Voorde Hanne
W 9/1
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Claus Frederick
Simoens Annelies
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Claus Frederick
Van Meirhaeghe Stevie
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 1 D Vermeulen Ruben
Claeys Karen
W 9/6
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 404 681 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL HEREN 1392 1113 Detail
Totale ranking
PADEL TOUR - RACE TO THE MASTERS - PADEL HEREN 1283 1113 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - ENKEL HEREN 3 (55 - 70) 122 2 Detail
Totale ranking