username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2147 T.C. LOGAN DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Calleeuw Axelle
Van Damme Fien
V 6/4 - 6/4
2147 T.C. LOGAN DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Vanhauwaert Kelly
Maes Joke
W 6/7 (6) - 6/3 - 10/8
2147 T.C. LOGAN DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Bocxstael Inge
Kets Nancy
W 6/2 - 6/0
2147 T.C. LOGAN DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/16 finale Hoofdtabel Cattoor Annelies
Delcour Nathalie
W 6/0 - 6/3
2147 T.C. LOGAN DUBBEL GEMENGD 5 (20 punten - 60 punten) 1/16 finale Hoofdtabel Vanhoutte Fran
Deryckere Milan
V 6/7 (13) - 6/3 - 11/9
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL DAMES 5 (P200 - P300) 1/2 finale Hoofdtabel De Wael Gally
Van Nieuwenhuyse Eva
V Walk-Over (gewettigd)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400) poule B - 3 Willems Jean
Laga Anja
V 9/7
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400) poule B - 2 Denolf Kurt
Denolf Mieke
V 9/6
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL GEMENGD 4 (P300 - P400) poule B - 1 Horemans Kristin
De Zutter Christophe
V 9/1
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule A - 3 Casteleyn Bieke
Forret Grazia
W 9/1
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 25 4 (12 - 35) 1/2 finale D Devriendt Frieda
Lansens Karoline
W 6/7 (9) - 6/2 - 10/3
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) poule - 6 E Eerebout Kim W 6/0 - 6/4
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) poule - 6 D De Clerck Daphne
Noe Stephanie
W 7/5 - 6/3
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 1/8 finale D Declercq Line
Inderadjaja Joke
V 9/1
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 1/8 finale D Declercq Line
Van Pottelberghe Geert
V 9/0
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 poule - 5 D Geebelen Barbara
Kellner Stefanie
W 9/8 (5)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 poule - 5 D Geerolf Stefaan
Kellner Stefanie
W 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 poule - 4 D Decorte Jelle
De Blaere Daisy
W 9/5
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 689 483 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 1268 300 Detail
Totale ranking

Clubbestuurder

FunctienaamClubSinds
secretaris GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX01/01/2019
elit-verantwoordelijke GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX01/01/2019
interclubverantwoordelijke tennis volwassenen GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX15/03/2022