username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5011 ROYAL HASSELT YACHTING CLUB ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) 1/2 finale Hoofdtabel Haex Natalie V 6/2 - 7/6 (6)
5011 ROYAL HASSELT YACHTING CLUB ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) 1/4 finale Hoofdtabel Vanbrabant Liesbeth W 6/2 - 6/2
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) 1/4 finale Hoofdtabel Roeges Edith V 6/0 - 6/0
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) 1/4 finale Hoofdtabel Filtjens Laura V 6/3 - 4/6 - 7/5
5011 ROYAL HASSELT YACHTING CLUB ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) 1/8 finale Hoofdtabel Berx Joke W Walk-Over (gewettigd)
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule B - 3 Eyckmans Ingrid
Philippe Evie
W 9/7
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule B - 2 Schreurs Miet
Sourbron Jona
W 9/4
5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule B - 1 Moons Anouk
Bammens Kristel
W 9/5
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL DAMES 7 (P50 - P100) 1/4 finale Hoofdtabel Vanheusden Miet
Vanroose Michele
V 6/2 - 6/2
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule B - 3 Kerkhofs Senna
Zwerts Petra
W 9/6
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) poule - 5 D Rosmeulen Nele
Theijs Laura
V 6/7 (6) - 6/1 - 10/5
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) poule - 5 E Timmermans Cindy W 6/2 - 5/7 - 7/6 (2)
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) poule - 4 D Vancleef Olga
Delvaux Caroline
V 6/4 - 4/6 - 10/6
Tennis Interclub Limburg DAMES 25 3 (36 - 75) poule - 4 E Nieuwling Sofie W 6/1 - 6/1
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/4 finale D Knoops Sabine
Janssens Martien
W 9/5
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/4 finale D Steegmans Hilde
Van Berendonck Ilse
W 9/1
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/4 finale D Desaer Anneleen
Vanderzijpen Leen
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/4 finale D Desaer Anneleen
Vanbergen Carsten
W 9/4
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 1/8 finale D Stevens Marthe
Plessers Julia
W 9/3
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 491 628 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 532 575 Detail
Totale ranking
PADEL TOUR - RACE TO THE MASTERS - PADEL DAMES 650 482 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Limburg - ENKEL DAMES 25 4 (3 - 10) 84 8 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Limburg - ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) 103 4 Detail
Totale ranking