username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5050 T.C. WIMBLEDON DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Vandecaetsbeek Dries
Stippelmans Gerrit
V 6/1 - 7/5
5050 T.C. WIMBLEDON DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Frederickx Kristof
Vandereyken Ward
W Walk-Over (gewettigd)
5050 T.C. WIMBLEDON DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Jeunen Jochem
Daniels Bruno
W 6/4 - 6/1
5050 T.C. WIMBLEDON ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30) 1/4 finale Hoofdtabel Haesen Patrik V 6/0 - 6/0
5050 T.C. WIMBLEDON DUBBEL HEREN 5 (20 punten - 60 punten) 1/16 finale Hoofdtabel Robijns Gilles
De Smet Haakon
W 7/6 (4) - 6/2
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) 1/4 finale Hoofdtabel Lemmens Bo
Bynens Stijn
V 6/3 - 6/3
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule D - 3 Appeltans Paulien
Knapen Siebe
W 9/5
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule D - 2 Ory Charlotte
Louwet Steven
V 9/3
5103 TENNISCENTRUM ALKEN PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200) poule D - 1 Wauters Annet
Moens Alexander
W 9/7
5050 T.C. WIMBLEDON PADEL HEREN 6 (P100 - P200) poule E - 3 Vandermeulen Johan
Spitters Erwin
V 9/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Limburg HEREN 35 4 (36 - 75) 1/8 finale D Seurs Tom
Bosch Rob
V 6/3 - 2/6 - 10/6
Tennis Interclub Limburg HEREN 35 4 (36 - 75) 1/8 finale E Bosch Rob V 6/2 - 7/6 (1)
Tennis Interclub Limburg HEREN 35 4 (36 - 75) poule - 5 D Rosius Luc
Bernaers Peter
W 4/6 - 6/4 - 10/8
Tennis Interclub Limburg HEREN 35 4 (36 - 75) poule - 5 E Bernaers Peter V 2/6 - 6/3 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Goossens Tom
Keijzer Talitha
V 9/8 (5)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 5 D Goossens Tom
Claes Steven
V 9/7
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Daniels Sophie
Bessemans Ifor
V 9/6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 3 D Boesmans Klaas
Vandersteen Stijn
V 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 2 D Rayen Nick
Vanwetswinkel Senne
V 9/5
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 1751 221 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL HEREN 3549 437 Detail
Totale ranking