username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel Vermassen An
De Moor Katelijn
V 6/0 - 6/2
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel De Ruyter Kathleen
Godyn Els
V 7/5 - 2/6 - 11/9
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/2 finale Hoofdtabel De Greef Britt
Walraeve Charlotte
W 4/6 - 6/2 - 14/12
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Dhulster Stephanie
Pattyn Lisa
W 3/2 opgave
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Spitaels Tilly
Coppens Anneke
W 6/2 - 6/3
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8023 T.C. LIERDE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) 1/4 finale Hoofdtabel Coussement Rosie
Walraet Hilde
V 6/4 - 6/4
8023 T.C. LIERDE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 3 Verckens Ilse
Van Keymolen Phaedra
W 9/4
8023 T.C. LIERDE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 2 D'Haese Jolien
Lammens Jessy
V 9/8
8023 T.C. LIERDE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) poule C - 1 Van Wijnsberghe Veronique
Lips Veerle
W 9/2
8203 ACASA PADEL LAARNE PADEL DAMES 7 (P50 - P100) 1/2 finale Hoofdtabel Van Wilderode Kristin
De Meyer Nele
V 6/2 - 6/0
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub - Intergewestelijke GEMENGD 50/60 3 (12 - 40) Finale D Neyts Albert
Van Geeteruyen Ann
W 6/4 - 6/4
Tennis Interclub - Intergewestelijke DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) Finale D De Backer Mietje
Van de Casteele Linda
V 6/4 - 6/2
Tennis Interclub - Intergewestelijke DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) Finale D Cocquyt Lut
Hoste Anne_Marie
V 7/5 - 6/3
Tennis Interclub - Intergewestelijke GEMENGD 50/60 3 (12 - 40) 1/2 finale D Poelmans Freddy
Schreurs Carien
W 6/2 - 7/6 (8)
Tennis Interclub - Intergewestelijke DUBBEL DAMES 50 3 (12 - 40) 1/2 finale D Steenhuis Janty
Danhieux Ilse
W 6/3 - 6/0
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 1 D Heyse Vanessa
Van Hove Evi
V 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 poule - 1 D Van De Weghe Ellen
De Meulenaere Lieven
V 9/7
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 poule - 1 D Engrie Peggy
Gheyselinck Martine
W 9/1
Cornet Padel Senior Cup PADEL DAMES 40 3 poule - 1 D Engrie Peggy
Van Den Brande Ilse
W 9/0
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 476 560 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 4494 30 Detail
Totale ranking
PADEL TOUR - RACE TO THE MASTERS - PADEL DAMES 558 470 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 93 11 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 15 punten) 190 7 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10) 9 10 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10) 1 18 Detail
Totale ranking
TENNIS TOUR Oost-Vlaanderen - ENKEL DAMES 5 (3 - 10) 21 16 Detail
Totale ranking