username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel Pieters Lynn
Brysse Jurgen
W 6/0 - 6/0
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel Danis Lynn
Cuypers Christel
W 6/1 - 4/6 - 10/2
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof DUBBEL DAMES 4 (50 punten - 90 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Steppe Nathalie
Huijer Thalia
W 6/3 - 6/1
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof DUBBEL GEMENGD 2 (110 punten - 150 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Van Cauwenberge Pieterjan
De Pauw Laura
W 5/7 - 6/4 - 10/8
8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE DUBBEL GEMENGD 3 (80 punten - 120 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Laerte Fabian
De Bruyn Auke
V 6/4 - 7/5
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8126 T.C. HOF TER BURST PADEL DAMES 3 (P300 - P500) 1/2 finale Hoofdtabel Sermant Noémi
Bonnarens Jana
V 6/1 - 7/5
8126 T.C. HOF TER BURST PADEL DAMES 3 (P300 - P500) poule A - 3 Frederickx Kelly
Hal Caroline
W 6/1 - 6/3
8126 T.C. HOF TER BURST PADEL DAMES 3 (P300 - P500) poule A - 2 Haers Fien
Delagrange Yara
V 2/6 - 6/1 - 11/9
8126 T.C. HOF TER BURST PADEL DAMES 3 (P300 - P500) poule A - 1 Oyen Shana
Moreno Cristina
W Walk-Over (gewettigd)
7023 THERMAE MERCHTEM PADEL DAMES 5 (P200 - P300) Finale Hoofdtabel Wouters Kristel
Vynckier Lien
W 6/3 - 6/2
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 2 (201 - 270) 1/2 finale E Gigot Ines W 6/1 - 6/2
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 2 (201 - 270) 1/2 finale D Gigot Ines
Deraedt Alexe
W 1/0 opgave
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 2 (201 - 270) 1/4 finale D Derome Elise
Puscas Marilyn
W 6/3 - 6/4
Tennis Interclub - Intergewestelijke DAMES 2 (201 - 270) 1/4 finale E Hartal Shirel W 6/0 - 6/2
Tennis Interclub - Supra Gewestelijke DAMES 2 (201 - 270) Finale D Verloo Amélie
Vandevelde Anouk
V 6/4 - 6/2
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 1/4 finale D Michiels Morgane
Boeykens Elyne
V 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 1/4 finale D Dom Stijn
Janssens Kim
W 9/1
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 1/8 finale D Haepers Nick
Swennen Dirkje
W 9/6
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 1/8 finale D Swennen Dirkje
Verhaegen Katrijn
W 9/4
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 1 poule - 5 D Vanhauwe Jonas
Huyghe Nina
V 9/8 (1)
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 59 1665 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 1280 300 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer initiator T.C. RESSCHEBEKE06/10/2017

Clubbestuurder

FunctienaamClubSinds
jeugdverantwoordelijke T.C. RESSCHEBEKE15/03/2019
kidstennisverantwoordelijke T.C. RESSCHEBEKE15/03/2019
interclubverantwoordelijke tennis jeugd T.C. RESSCHEBEKE15/01/2016

Official

FunctienaamClubSinds
interclubleider KANGAROOS AALSTERSE T.C.02/03/2016