username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8093 T.C. RACSO DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel Vis Melanie
Epina Yulia
V 5/7 - 6/3 - 10/6
8093 T.C. RACSO DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Gerres Lissa
Wieme Manou
W 3/6 - 6/2 - 10/2
8093 T.C. RACSO DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Dierickx Naomi
De Winter Lynn
W 6/2 - 6/3
8093 T.C. RACSO DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) 1/8 finale Hoofdtabel Bijnens Laura
Morbé Marjolein
V 6/4 - 6/1
8174 HAAGSE TENNISHOEK DUBBEL DAMES 3 (80 punten - 120 punten) Finale Hoofdtabel Torcq Sandrine
Epina Yulia
V 6/3 - 6/2
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
8184 PADEL CLUB LOKEREN PADEL DAMES 5 (P200 - P300) 1/2 finale Hoofdtabel Bogaert Kaat
De Bruyn Auke
V 6/2 - 6/4
8184 PADEL CLUB LOKEREN PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule A - 2 Klein Marie
Dutrieue Sarah
W Walk-Over (gewettigd)
8184 PADEL CLUB LOKEREN PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule A - 3 Van Puyvelde Evelyn
Vereertbrugghen Nanou
V 9/4
8184 PADEL CLUB LOKEREN PADEL DAMES 5 (P200 - P300) poule A - 1 Tossyn Charlotte
Gaeremynck Aaricia
W 9/6
8033 DROPSHOT BERLARE PADEL DAMES 5 (P200 - P300) 1/4 finale Hoofdtabel Braeckmans Patty
Meganck Nathalie
V 6/3 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 3 (141 - 200) Finale D Cornelis Flore
Quintana Laya
V 2/6 - 6/2 - 14/12
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 3 (141 - 200) Finale E Quintana Laya W 4/6 - 6/0 - 6/4
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 1 (141 - 240) poule - 2 E Verstrepen Karolien V 6/3 - 4/6 - 6/1
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 25 1 (141 - 240) poule - 2 D Molein Emilie
Verbruggen Jolien
W 6/4 - 6/4
Tennis Interclub Oost-Vlaanderen DAMES 3 (141 - 200) 1/2 finale E Walraeve Lana W 6/4 - 6/4
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/2 finale D Vandendaele Kaatje
De Temmerman Joyce
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/2 finale D De Bruyn Kasper
Vandendaele Kaatje
W 9/5
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/4 finale D De Bels Margo
Cardon Thierry
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/4 finale D De Bels Margo
Lancksweerdt Delphine
W 9/2
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 4 1/8 finale D Vereecke Wendy
Hoogewijs Martine
W 9/6
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 101 1391 Detail
Totale ranking
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL GEMENGD 182 1022 Detail
Totale ranking

Trainer

FunctienaamClubSindsKenmerken
trainer in opleiding GANTOISE21/04/2017
trainer in opleiding T.C. RACSO21/04/2017
multimove begeleider vts T.C. RACSO20/10/2017