username

Toon

Meldpunt grensoverschrijdend gedrag

Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Resultaten huidig klassementsseizoen

ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel Vanooteghem Isabel
Vanhalst Olivia
V 6/2 - 6/1
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) 1/2 finale Hoofdtabel Vanderhaegen Frida
Van De Wiele Veronique
W 6/1 - 7/5
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM DUBBEL DAMES 5 (20 punten - 60 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Peelaers Natascha
Dusselier Marie-France
W 7/5 - 6/3
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM DUBBEL GEMENGD 4 (50 punten - 90 punten) 1/4 finale Hoofdtabel Lavaert Sigrid
Devos Sibren
V 6/2 - 6/3
8172 VZW TC STERRENBOS DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten) 1/16 finale Hoofdtabel Tuyttens Friedl
Campe Ellen
V 6/0 - 6/4
ClubReeksCircuitRondeTegenstanderW/VUitslag
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL PADEL DAMES 6 (P100 - P200) 1/2 finale Hoofdtabel Goossens Virgini
Hoornaert Birgit
V 6/2 - 6/4
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule C - 3 Piens Jade
Maes Margaux
W 9/3
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule C - 2 Stove Marian
Deconinck Sarah
W 9/3
2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL PADEL DAMES 6 (P100 - P200) poule C - 1 Van den Heede Annelyn
Delesie Sofie
W 9/4
2195 PADEL CLUB VISION 21 PADEL DAMES 6 (P100 - P200) 1/2 finale Hoofdtabel Vandenbrande Nadia
Blondeel Sofie
V 6/4 - 6/1
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) 1/2 finale E Varilone Lucca V 6/2 - 6/0
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) 1/2 finale D Claeys Britt
Delheye Julia
W 6/2 - 6/4
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) poule - 5 E Monkerhey Charlotte W 6/2 - 6/3
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) poule - 5 D Monkerhey Charlotte
Cocquyt An
V 7/5 - 6/4
Tennis Interclub West-Vlaanderen DAMES 5 (61 - 95) poule - 4 E Ryckebusch Honorine W 6/2 - 7/5
OrganisatieCategorie / AfdelingRondeE/DTegenstanderW/VUitslag
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 3 1/8 finale D Leenaert Mathieu
Van Parijs Ilse
W 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 1/8 finale D Gesquiere Shana
Adjou Keenan
W 9/8 (2)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 1/8 finale D Feys Maura
Gesquiere Shana
V 9/3
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 poule - 5 D Cambier Amina
Stockman Steven
W 9/8 (6)
Cornet Padel Mixed Cup PADEL GEMENGD 2 poule - 5 D Cambier Amina
Lecluse Laure
V 9/8 (5)
Beker + reeksKlassementPtn.Detail
CUPRA PADEL TOUR RANKING - PADEL DAMES 178 1082 Detail
Totale ranking