Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Gaens Yinthe Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 6
DAMES - 6 ploeg B 26 - 60 Dexters Michele Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule D - plaats 3
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Opitek Sofie Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 5
DAMES - 7 ploeg B 12 - 25 Ory Nathalie Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule A - plaats 3
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Nolmans Lars Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: Winnaar
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg B 96 - 140 Verhoeven Wouter Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 6
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Albert Jens Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg B 12 - 25 Hayen Louis Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule C - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg C 12 - 25 Huijnen Benno Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/8 Finale
HEREN 25 - 7 ploeg A 12 - 25 Van Schaeybroeck Jan Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 6
HEREN 35 - 3 ploeg A 76 - 140 Nolmans Lars Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Limburg: 1/2 Finale
HEREN 35 - 5 ploeg A 12 - 35 Swartele Helder Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule G - plaats 6
HEREN 35 - 5 ploeg B 12 - 35 Vandersmissen Frank Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule H - plaats 5
HEREN 35 - 6 ploeg A 12 - 20 Devoldere Rutger Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule F - plaats 5
HEREN 35 - 6 ploeg B 12 - 20 Minsart Alain Voorronde Tennis Interclub Limburg: Poule E - plaats 5
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Robeyns Fien Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule O - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/4 Finale
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Uitdebroeks Gus Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 4
U09 - 3 ploeg C 2 - 5 Saris Amalya Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 3
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Boes Laurien Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
MEISJES U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Robeyns Fleur Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 3
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Rowaert Ella Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 5
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Albert Rosalie Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 5
MEISJES U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Vanschoenwinkel Marie Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 6
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Opitek Sofie Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule H - plaats 5
JONGENS U11 - 2 ploeg A 2 - 35 Rowaert Lars Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule B - plaats 4
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Govaerts Wannes Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule K - plaats 3
JONGENS U11 - 4 ploeg B 2 - 6 Nolmans Xabi Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 5
JONGENS U11 - 4 ploeg C 2 - 6 Geens Alexander Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule M - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/16 Finale
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Cremers Louis Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule C - plaats 4
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Ghijsens Rens Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule M - plaats 4
JONGENS U13 - 4 ploeg B 2 - 6 Palmers Bent Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule L - plaats 4
JONGENS U13 - 4 ploeg C 2 - 6 Verbruggen Lucas Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/4 Finale
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Stuvers Wout Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule N - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Wilmots Emiel - Victor Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule M - plaats 5
JONGENS U15 - 4 ploeg C 6 - 10 Palmers Jannes Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule J - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg D 6 - 10 Luykx Oscar Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule I - plaats 3
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Stuvers Daan Voorronde Tennis Interclub Junior Limburg: Poule E - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Limburg: 1/8 Finale