Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 2 ploeg A 201 - 270 Pinto Anaïs Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule A - plaats 4
DAMES - 2 ploeg B 201 - 270 Heuvelmans Liesbeth Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule A - plaats 1
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Dehairs Fee Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
DAMES - 7 ploeg A 12 - 25 Brion Dina Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule L - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/16 Finale
DAMES 25 - 4 ploeg A 12 - 35 Van den Keybus Yanice Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg A 12 - 35 Dillen Katelijne Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule H - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/16 Finale
DAMES 35 - 3 ploeg B 12 - 35 De Weerd Peggy Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule I - plaats 4
DAMES 35 - 3 ploeg C 12 - 35 Boeckxstaens Ans Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule J - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg A 201 - 270 Chernouh Yanis Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 2 ploeg B 201 - 270 Van Bouwel Jonas Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/2 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 4 ploeg A 96 - 140 Bulckens Wim Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 5 ploeg A 61 - 95 Matthysen Glenn Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Symons Glenn Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule B - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg B 26 - 60 Matthysen Myron Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule C - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/8 Finale
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg C 26 - 60 Brion Ian Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule F - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN 25 - 6 ploeg A 26 - 60 Verschueren Matthias Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule G - plaats 4
HEREN 25 - 6 ploeg B 26 - 60 Canters Jo Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule A - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN 25 - 6 ploeg C 26 - 60 Stessens Mick Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule F - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/4 Finale
HEREN 35 - 3 ploeg A 76 - 140 Storms Patrick Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule E - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/2 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg A 36 - 75 Daems Samuel Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule F - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub - Antwerpen: 1/8 Finale
HEREN 35 - 4 ploeg B 36 - 75 Smits Guillaume Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule E - plaats 5
HEREN 45 - 5 ploeg A 12 - 35 Meylemans Gunter Voorronde Tennis Interclub - Antwerpen: Poule E - plaats 5
U09 - 1 ploeg A (25 ptn) 2 - 230 Leirs Noa Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 6
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Thijs Fran Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule C - plaats 3
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Verelst Han Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule F - plaats 4
MEISJES U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Leirs Chloé Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 4
MEISJES U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Van Den Eynde Hanne-Lore Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: 1/2 Finale
JONGENS U11 - 1 ploeg A (45 ptn) 2 - 230 Daems Tristan Voorronde Tennis Interclub Junior Afdeling 1: Poule A - plaats 5
JONGENS U11 - 2 ploeg A 2 - 35 Van Tendeloo Arthur Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 4
JONGENS U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Van Der Veken Matteo Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Finalist
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Dillen Francis Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule F - plaats 3
JONGENS U13 - 2 ploeg A 2 - 35 Scherens Vincent Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule B - plaats 6
JONGENS U13 - 2 ploeg B 2 - 35 Van Tendeloo Phil Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule A - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: 1/2 Finale
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Dons Lars Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule H - plaats 3
JONGENS U15 - 3 ploeg A 6 - 30 Willems Per Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule D - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Roofthooft Gilles Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule I - plaats 3
JONGENS U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Dillen Jerome Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule F - plaats 5
JONGENS U15 - 4 ploeg C 6 - 10 Smets Benne Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule G - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: 1/8 Finale
JONGENS U17 - 3 ploeg A 6 - 30 Demeersman Lennert Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule C - plaats 3
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Bouwen Wout Voorronde Tennis Interclub Junior Antwerpen: Poule B - plaats 3