Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
DAMES - 6 ploeg A 26 - 60 Van Houtte Eline Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule F - plaats 3
DAMES 25 - 5 ploeg A 12 - 20 Decock Petra Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: 1/4 Finale
DAMES 35 - 1 ploeg A 76 - 170 Callens Evelyne Eindronde Tennis Interclub - Supra Gewestelijke: Poule A - plaats 2
DAMES 35 - 2 ploeg A 36 - 75 Laverge Els Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule A - plaats 2
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg A 26 - 60 Lateur Mathieu Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule G - plaats 4
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg B 26 - 60 Bouteca Kobe Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule F - plaats 6
HEREN (4 SPELERS) - 6 ploeg C 26 - 60 Lecomte Bjorn Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule E - plaats 5
HEREN (4 SPELERS) - 7 ploeg A 12 - 25 Desmet Johan Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule G - plaats 6
HEREN 45 - 3 ploeg A 76 - 140 Damman Lieven Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule B - plaats 2
Eindronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: 1/2 Finale
HEREN 45 - 5 ploeg A 12 - 35 Thirion Ralf Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule E - plaats 3
HEREN 45 - 5 ploeg B 12 - 35 Naessens Annick Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule D - plaats 3
U09 - 3 ploeg A 2 - 5 Lawaese Baptist Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule H - plaats 3
U09 - 3 ploeg B 2 - 5 Claeys Cyrille Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule G - plaats 3
U09 - 3 ploeg C 2 - 5 Tuytens Laure Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule F - plaats 5
MEISJES U11 - 3 ploeg A 2 - 20 Dhuyvetter Renée Eindronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule A - plaats 4
MEISJES U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Clarysse Philine Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule C - plaats 3
MEISJES U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Dhuyvetter Marie Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule B - plaats 3
MEISJES U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Verhamme Louise Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule C - plaats 4
MEISJES U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Guevorkian Julie Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule D - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Finalist
MEISJES U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Vervaeke Jeanne Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule C - plaats 4
JONGENS U11 - 4 ploeg A 2 - 6 Claeys Xander Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule G - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: 1/8 Finale
JONGENS U11 - 4 ploeg B 2 - 6 Tuytens Vic Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule F - plaats 6
JONGENS U13 - 3 ploeg A 2 - 20 Tack Wietse Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule B - plaats 4
JONGENS U13 - 4 ploeg A 2 - 6 Derycke Léon Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule G - plaats 3
JONGENS U13 - 4 ploeg B 2 - 6 Bekaert Ralph Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule H - plaats 5
JONGENS U15 - 4 ploeg A 6 - 10 Bouteca Benne Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule G - plaats 4
JONGENS U15 - 4 ploeg B 6 - 10 Vanbiervliet Mathis Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule H - plaats 1
Eindronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: 1/8 Finale
JONGENS U15 - 4 ploeg C 6 - 10 Verhamme Henri Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule F - plaats 6
JONGENS U17 - 4 ploeg A 6 - 10 Deslee Matheo Voorronde Tennis Interclub Junior West-Vlaanderen: Poule D - plaats 4
DUBBEL HEREN 60 - 3 ploeg A 12 - 40 Vandenbroucke Bart Voorronde Tennis Interclub West-Vlaanderen: Poule F - plaats 3