Geef hier de naam op voor de geselecteerde ploeg. Dit is de naam zoals deze zal verschijnen in je dashboard bij je favoriete ploegen.

Interclub

  • Periode
PloegPuntenKapiteinOrganisatie
PADEL GEMENGD - 2 ploeg A 900 - 1500 Hal Caroline Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule H - plaats 2
Eindronde Cornet Padel Mixed Cup: 1/4 Finale
PADEL GEMENGD - 2 ploeg B 900 - 1500 Frederickx Kelly Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule J - plaats 1
Eindronde Cornet Padel Mixed Cup: 1/4 Finale
PADEL GEMENGD - 2 ploeg C 900 - 1500 De Mesmaecker Ester Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule I - plaats 3
PADEL GEMENGD - 2 ploeg D 900 - 1500 Taelemans Antoinette Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule G - plaats 3
PADEL GEMENGD - 3 ploeg A 500 - 900 Cieters Pieter Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule Z - plaats 3
PADEL GEMENGD - 3 ploeg B 500 - 900 Van Passel Kenny Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule W - plaats 6
PADEL GEMENGD - 4 ploeg A 200 - 500 Saerens David Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule AT - plaats 4
PADEL GEMENGD - 4 ploeg B 200 - 500 Vermeire Elke Voorronde Cornet Padel Mixed Cup: Poule BA - plaats 4
PADEL OPEN 40 - 2 ploeg A 900 - 1700 Vandersteen Dirk Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule L - plaats 6
PADEL OPEN 40 - 2 ploeg B 900 - 1700 Devos Francois Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule N - plaats 1
Eindronde Cornet Padel Senior Cup: Finale
PADEL OPEN 40 - 2 ploeg C 900 - 1700 Laseure David Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule M - plaats 3
PADEL OPEN 40 - 3 ploeg A 500 - 900 Van Der Perre Steven Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule AA - plaats 5
PADEL OPEN 40 - 3 ploeg B 500 - 900 Platteau Daan Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule W - plaats 2
Eindronde Cornet Padel Senior Cup: 1/8 Finale
PADEL OPEN 40 - 3 ploeg C 500 - 900 Deraeve Joeri Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule X - plaats 1
Eindronde Cornet Padel Senior Cup: 1/2 Finale
PADEL OPEN 40 - 4 ploeg A 200 - 500 Lootens Peter Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule T - plaats 5
PADEL OPEN 40 - 4 ploeg B 200 - 500 Luppens Pascal Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule W - plaats 6
PADEL OPEN 40 - 4 ploeg C 200 - 500 Stevens Kevin Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule R - plaats 5
PADEL OPEN 40 - 4 ploeg D 200 - 500 Lannoy Matthias Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule Z - plaats 2
Eindronde Cornet Padel Senior Cup: 1/8 Finale
PADEL DAMES 40 - 2 ploeg A 300 - 700 Vanlierde Leen Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule K - plaats 4
PADEL DAMES 40 - 2 ploeg B 300 - 700 Raveschot Fien Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule J - plaats 1
Eindronde Cornet Padel Senior Cup: 1/4 Finale
PADEL DAMES 40 - 3 ploeg A 200 - 300 Eeckhout Hilde Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule L - plaats 4
PADEL DAMES 40 - 3 ploeg B 200 - 300 Vanlierde Els Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule J - plaats 1
Eindronde Cornet Padel Senior Cup: 1/4 Finale
PADEL DAMES 40 - 3 ploeg C 200 - 300 Van Obbergen Mélanie Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule Q - plaats 4
PADEL DAMES 40 - 3 ploeg D 200 - 300 Cocquyt Annelies Voorronde Cornet Padel Senior Cup: Poule M - plaats 3